Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Міфи. Течія життя. Мистецтво.

17 апреля´07 1:14 Просмотров: 588 Комментариев: 2
Звідкілясь у моєму оточенні виник міф, шо я все вмію і все можу, а шо я раптом не можу, то це я випендрююсь, а насправді жгуніпадєцкі!!! Покажіть мені людину, яка пускає про мене такий надпозитивний піар! :)
Та то все нюанси...хоча й дуже приємні :)
Світило світить, ідеї народжуються, коханий мною кохається, травень підкочується...недоздані роботи хутко доздаються, настрій поліпшується, вірші пишуться, інтер"єр кімнати підфарбований, тренінг на мовчання триває...ОТ! Саме навику мовчання мені в житті реально не вистачало! Треба ж таке, сама собі виродила забавку, яка мені приносить користь...це зайвий раз переконує у тому, що все що людині треба може народитися її голові.

Ще...
Про сучасне мистецтво.
Відверто кажучи великим цінителем контемпорарі арту я себе не чую...ну і нехай...зате я відрізняю красиве від некрасивого, ідейне від безідейного...і от шо...мала на вихідних культурну програму..так слєгка--виставки відвідувала, що можу сказати то це те, що нема нічого нового під небом, тож сучасним митцям не так легко живеться...помимо справжніх людей мистецтва є ще так звані шарограї, які поналіплюють жованих жуйок на фанеру (приклад вигаданий, але подібні експонати не рідкість) маркером підпишуться і всьо, мля, на ранок --суперстар!!! Всі виставки та аукціони їхні... Якось мені сказали, що коли я цього не вподобаю, то швидше за все просто цього не розумію...Гм, панове, по-перше, намагання зрозуміти мені притаманні....а по-друге, якщо це таке мистецтво, то краще я не буду на ньому розумітися.
Про позитив на цьому живописному тлі.
Виставка Ексель-арт, це-таки добре. Особливо деякі витончено-цинічні сюжети про офісний народ. І це, панове, насправді не смішно ні разу, бо більшість із нас таки можна назвати офісним населенням...так шо самі з себе порегочемо і ...спати.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Drimka_*  (аноним)  17.04.2007, 22:13
Оценка:  0
Drimka_*
...мене найбільше виводить, коли запевнюють в тому, що раз мені це не подобається, отже я цього не розумію, і намагаються втулити тєхно музику зі словами: "Ти лише вслухайся і все зрозумієш!"
..а може, я й справді чогось не розумію?...
Шумка!    17.04.2007, 22:13
Оценка:  0
Шумка!
так, ти надто недалека для того, щоб осягнути гармонію гуркання ложкою по каструлі і потім ці прекрасні звуки покрити зверху скретчами...щоб пройнятися цим тре мати дуже розширену свідомість :))))
Але є гарні новини, ти не одна така. Є ще я.Відкриваємо клуб дегродів у сучасному мистецтві:)))))
Реклама
Реклама