Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Футбол і кохання (продовження теми)

18 апреля´07 0:41 Просмотров: 464 Комментариев: 6
Якщо коханий дуже любить футбол (і грати, і дивитись), а я не вважаю це цікавою грою. Купа дорослих чоловіків бігають за одним м"ячем, і де той Хоттабич, щоб дати кожному по м"ячику.
То що ж робити в такій ситуації?
Один з варіантів - піти на принцип і зробити все щоб відучити коханого від футболу. Але цей шлях з самого початку є неправильним. Бо чоловіків неможна обмежувати. Свобода понад усе!!!
Інший спосіб - поєднувати перегляд футболу з чимось приємним. Пробувала - досягти бажаного результату не вдається.
Залишається компроміс. Нехай дивиться футбол. Я не заважатиму. А він нехай не заважає мені дивитись фігурне катання, формулу 1 і улюблений серіал.
Раніше по неділях я скучала, бо коханий в цей день грає футбол з друзями, а потім у них продовження на пиво і т.д.
Тепер я на час футболу йду в баню (треба ж потурбуватися про себе гарну), а потім приєднуюсь до них на пиво і продовження вечора.
Після бані гарна, свіжа і оновлена справляю неймовірне враження.
Найцікавіше, що останнім часом, мені вже не так нудно переглядати футбольні матчі чи передачі, іноді навіть цікаво. А коли з"являється можливість самій побігати з м"ячиком чи постояти на воротах, то розумію, що це досить цікава гра. Вчить працювати в команді.
Життя - чудова штука!!!

До речі сьогодні був жахливий депресняковий день на роботі. Не хочу писати, може потім напишу. Але мені без будь-яких допоміжних засобів вдалося лишити роботу за порогом дому. Настрій гарний!
тому ЖИТТЯ - ЧУДОВА ШТУКА.
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
М@муля    18.04.2007, 14:27
Оценка:  0
М@муля
а у нас чучуть другая ситуация была...Костя безумно любит одну интернетовскую игру и готов там и дневать и ночевать...меня это жутко бесило...так он, чтобыменя заинтересовать создал и для меня персонажа, что б я поняла насколько это может затянуть...ну как-то не затянуло...да и некогда мне...зато он теперь иногда смотрит со мной по вечерам телик...то что я хочу...и я на него уже не так злюсь...интересная ведь игра... :01:

а футбол я люблю...и побегать с мячиком это прикольно... :02: :4:
immpression    18.04.2007, 14:27
Оценка:  0
immpression
Виходить головне - це розуміння та здатність йти на уступки один одному
Омлет    18.04.2007, 10:46
Оценка:  0
Омлет
:84: Це велика жінка!
immpression    18.04.2007, 10:46
Оценка:  0
immpression
Та я приколююсь.
Омлет    18.04.2007, 00:55
Оценка:  0
Омлет
Ну що тобі сказати :01: Я думаю одне з складових взаємного, нормального спілкування, і не тільки між коханцями, є повага до інтересів іншої людини. Сьогодні футбол - завтра Катя Пушкарьова.....гармонія корочше кажучи :02:
immpression    18.04.2007, 00:55
Оценка:  0
immpression
Погоджуюсь. А хто така Катя Пушкарьова?
Реклама
Реклама