Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Дружба...Друзі...

18 апреля´07 23:20 Просмотров: 442 Комментариев: 5
Мені погано...Реально погано...просто через 2 дні моя подруга, яку я вважала однією з гарних, виходить заміж...А я...Я навіть на весіллі не побуваю...Вона мені сказала про весілля ще місяць тому...Я була перша людина, яка про нього дізналась...Крім рідних, звичайно...А тут...Мене навіть не запросили...Ото як сказала місяць тому і все...Більше ніяких признаків життя...Після того навіть ні разу не подзвонила...Сумно...Але тепер я побачила,які є люди...Буває, що ті люди, які тобі близькі і майже рідні поступають з тобою так...Просто сумно...І обідно...Що зі мноб поступили таким чином...Просто саме в схожих ситуаціях пізнаються друзі...І виявляється, що ті, яких ти вважаєш друзями, просто спілкуються з тобою тоді, коли це їм вигідно..А потім...Потім ти просто стаєш непотрібною...І розумієш, що все, що вважалось дружбою, було просто...Навіть не можу правильне слово підібрати, щоб це охарактеризувати...Як кажуть французи - C'est la vie!, що перекладається на нашу мову - Таке життя!І з часом починаєш просто розуміти, що це життя не таке, як тобі хочеться...Але що робити...Треба просто жити...І робити життя кращим...З допомогою справжніх друзів...А не таких, як моя "подруга"...Просто все складно...Сумно...
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Aнгелочек**    19.04.2007, 22:26
Оценка:  0
Aнгелочек**
Ну не расстраивайся, в жизни всякое бывает, и такое в том числе, но возможно у тебя есть настоящие друзья, просто ты о них пока не знаешь!!! :1: :1: :4:
Olysik!    19.04.2007, 22:26
Оценка:  0
Olysik!
Да, друзі є!І я рада, що вони є!
Jul_Soap    19.04.2007, 00:03
Оценка:  0
Jul_Soap
так розумію. неприємна ситуація( але ти не засмучуйся. дуж тебе прошу) ня квіточку :4:
Jul_Soap    18.04.2007, 23:45
Оценка:  0
Jul_Soap
да уж буває і таке. у моєї сестри скоро теж весілля і вони його святкувати не будуть. лише сім*я і все. так вона одразу сказала про це всім своїм подругам щоб вони не ображалися.
Olysik!    18.04.2007, 23:45
Оценка:  0
Olysik!
Розумієш, вона попередила, а тут...Просто так не роблять...
Реклама
Реклама