Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Соціальні працівники - втрата людяності

19 апреля´07 23:35 Просмотров: 367 Комментариев: 0
Помітила, що працівники, які займаються виплатою різноманітних соціальних домопог і пенсій довгий час, втрачають людяність.
Вони починають протиставляти себе своїм відвідувачам, сприймаючи останніх як своїх власних ворогів. Так ніби ті залазять в їх гаманець і тягнуть їхні власні гроші.
Забувають: основна мета - робота на пенсіонерів, багатодітних мам і т. ін. Якщо цих людей не буде, то й не буде роботи для соцпрацівників. Звідки ненависть?
Куди дівається любов до людей?
Можливо необхідно проводити психологічні відбори і тренінги. А може суть в тому, що ця робота не дуже оплачувана - і в цьому причина роздратування.
В будь-якому випадку зриватися на семидесятилітню бабцю - це ницість.
Розглянемо інший випадок. В приватних магазинчиках - продавці і власники виключно ввічливі. Я по собі знаю, якщо мені нагрубили, то вдруге в цей магазин я не прийду. Тому гарне обслуговування - це один із способів приваблення і втримання клієнтів.
А з соцпрацівниками це не проходить. Їм байдуже, їх наймач - держава. А державі байдуже. Наші "власть імущі" згадують про свій народ лише перед виборами. В усі інші часи ми їм непотрібні.
Якщо головна втратила давно вже совість, чого ж можна чекати від хвоста.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Популярные заметки