Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Агресивний текст (моє безсмертне твориво:))

20 апреля´07 2:19 Просмотров: 790 Комментариев: 4
Привіт, радісна мила дівчинко. Сьогодні я розкажу тобі про тебе, хоч ти мене про це і не просила. Та я все одно розкажу—ти ж завжди прагнула правди, навіть не осягаючи що це таке. Тепер тримай її. Ковтай обережно, ще ненароком вдавишся.
Все миле, гарне, справжнє ус твоєму житті вже колись сталося. Дитячий садочок, сніжинка, перший раз у перший клас—перші кроки до дорослого життя і непомітної деградації. Так за 10 років ранніх підйомів з матюками про свій навчальний заклад ти навчилася ненавидіти прекрасні ранки, зіпсовані хронічним недосипанням.
Підлітковий вік вже згадується з ніжністю, типу „с висати прожитих лєт”. Аякже, то ж був такий вінегрет життя, коли загадковим чином встигалося все: і повчитися, і співами-танцями-музикою-ще чимось позайматися. А як згадаєш перші дорослі посиденьки чи то в дворі, чи десь в кафе—вже і спиртне на столі, і навколо всі „друзья навєкі”. Де вони тепер? Чи краще скажи де вони були тоді, коли ти почувала себе зневаженою, кинутою, зіпсованою, подавленою нещасним коханням??? Хто ж витягав тебе з прірви безвиході, коли той єдиний-неповторний виявився піжоном, у якого в голові те саме, що і в джинсах? А ти ще тоді думала, що подальше життя не має сенсу, пригадуєш? Дура. Що, не кращий епізод твоєї біографії? То лі єщьо будєт.
Хоч ти і впевнена, що такого більше не буде. Розчарувавшись в коханні людина зазвичай вирішує, що ці забавки не для неї і закривається. А скільки дівчат, які пишаються тим, що ніколи не кохали, чи нікому не казали про це! О! Ну звичайно, ти ж тепер доросла—вступила до інституту, фарбуєшся, ходиш на підборах, кидаєш презирливі погляди—коротше нічим не відрізняєшся від усіх інших дівок у інституті...та де в інституті, у світі! Дати тобі серветочку? Розумію, це болісно визнавати ілюзорність своєї унікальності. Б”юся об заклад, ти за хвилину про це забудеш і будеш знову себе вважати нереально ексклюзивною натурою. Вітаю. Нас таких мільйони.
Тепер ти відчуваєш себе повноцінною жінкою „умудрьонною опитам” і точно знаєш, що всі мужики—козли, всі інші баби—дури, а ти офігєнна стерва. А ще ти точно знаєш чого хочеш і чому ти цього хочеш. Та невже? Ти вся із себе пригламурена і незалежна дама—а звідки це в тобі? Ти колись думала звідкіля беруться всі твої думки і прагнення? Ти впевнена, що взагалі колись думала???
А хочеш знати, що живе в твоїй голові? Знаю, не хочеш, бо мовляв і сама знаєш. І таки це ти знаєш, бо вже погортала Космополітан—жіночий сурогат мислення. Після такого акту сприйняття інформації почуваєшся більш впевненою в собі, модною, вільною і тепер ти точно все-все-все знаєш. І знаєш, що я тобі скажу, унікальна моя, НІЧОГО ТИ НЕ ЗНАЄШ.
Їж хрін, ВІН все знає.
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Drimka_*  (аноним)  24.04.2007, 18:22
Оценка:  0
Drimka_*
Знаєш от про шо я подумала? Нє?:01: ну так от: Немає жодної унікальної людини, і в той же час немає жодної НЕунікальної людини (далі в мене в голові ше не склався текст, як це правільніше обгрунтувати)..
А попсовим людям, які читають Космо і радіють від чергового поп-хіту на радіо немає сенсу нічого казати. До речі і серед "таких" трапляються хороші і цікаві люди. :05:
Шумка!    24.04.2007, 18:22
Оценка:  0
Шумка!
і не кажи, оце сама думаю на космо підписатися:) Та файний журнал насправді, ніхто ж йому не доктор, шо саме він став символом епохи гламуру і деградації дєвушок... Справа як завжди, не в продукті, а в аудиторії.
sakhno    21.04.2007, 00:47
Оценка:  0
sakhno
плифіт!!

ось моє асько - 440061351)))

як там того хлопчика звали;)?
sakhno    20.04.2007, 03:13
Оценка:  0
sakhno
харасьо), красіво прям
але можна й побільше агресії :08: ги-ги-ги
Реклама
Реклама