Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ирена Карпа***

23 апреля´07 20:16 Просмотров: 541 Комментариев: 6
я вот хочу спросить кто-то читал Елену Карпову,и если читали то ваше мнение о её творчестве???Я например сегодня скачала одному челу книгу её в нэте и начала читать..начало не плохо,просто хочу узнать как она вам???А для тех кто её не читал пару слов о ней:
Ну от, дочекалися й ми першого в історії української літератури колоніального роману. НІ, ірена Карпа — не Ловренс Аравійський, неДжозеф Конрад і не Редьярд Кіплінґ. У неї інше призначення й інше доручення. У неї навіть стать інша. Не думайте, що вона просто жінка. Це андрогінний монстр, який не знає, яку дурницю йому витворити кожної наступної миті. Це надмісткий твердий диск із безмежною пам'яттю, здатною перетравити і засвоїти всі ці азійські чунга чанґи, шіви, брабхупади і пропани з бутанами. Це королева неполіткоректності і безсоромності, яка топче традиційну українську цнотливість, із загальноєвропейською за компанію, босими ніжками невиліковної Лолітки. Це вразлива і надчутлива дівчинка, яка хотіла вдочерити носоріжку. Це дівчинка, яка курить і не затягується. Це дівчинка, якій, у принципі, і не треба курити, її і без того пре. Це перша українська письменниця, котра потрапила у саме серце Азії і розповіла нам про незвіданий світ нашою літературною мовою з вкрапленнями всіх можливих іноземних мов, мови жестів, мови рухів, мови матів, мови крові, мови любові. Не знаю я, від чого тут плакати Фройду. А от Шевченко з Франком точно б заплакали. Кривавими слізьми щастя і звільнення. Ну, був Кобзар, був Каменяр, була Дочка Прометея, був Буковинський Менестрель (чи як його там називали), була Третя і Четверта Лесі, а тепер маємо Божевільно Безжально Вразливу Дівчинку Без Даху. Нам так її бракувало. А тепер ми маємо її. Точніше, вона має нас — від світання до смеркання, має з усією своєю карпатською ніжністю, має нас в Індонезії і Тайланді, в Сінгапурі і Куала Лумпурі, має нас у Києві й Аґрі, має нас у Катманду і в Тхімпху. Тьху! Одне слово: «Ґод сейвз зе Квін Марла форева енд ева!»
Андрій Бондар
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
ХоМяк*_*    25.04.2007, 07:11
Оценка:  0
ХоМяк*_*
А читала ли ты "Перламутрове порно"? Там на обложечке Карпочка, с 3 мужиками. А это - ты написала вступление к книге "Фройд би плакав...", да? Тут на обложке ее юбочка. И в этой книге Карпа рассказывает про свой тур по Европе. Классная писательница, журналистка и певица. Человек - много в одном:01:
Спастбо за заметку и красивые фоты. Получила море удовольствия(не подумай ничего пошлого...)
Хотела у тебя спросить, читаешь ли ты журнал "Экстрим", видела ли ты там рубрику Сои Лось? Не знаешь часом ее @дрес?
Юльчонк@*    25.04.2007, 07:11
Оценка:  0
Юльчонк@*
Перламутрове порно скачала на комп,пока не предоставилось возможности её прочитать,сейчас читаю "Фройд бы плакав"мне сказали что эта книга попала в 10 лучших!меня тоже поражает что она в свои 27 лет успела добится столького,песни у неё не плохие.вступление писала не я,а Андрей Бондарь!!!
не за что благодарить.
журнал не читаю,ты полазь по гоглю"Экстрим" он тебе найдёт сайт журнала,там должно быть написано.
МЕЛАМОРИ    24.04.2007, 17:12
Оценка:  0
МЕЛАМОРИ
ну надеюст тебе книжка понравится,хоть я ее и не читала.
И мне песни ее нравятся.Послушай еще ОЧІ,и ПРИМА(в дуете с Цахес)
Юльчонк@*    24.04.2007, 17:12
Оценка:  0
Юльчонк@*
ок))спасибо за совет!
МЕЛАМОРИ    23.04.2007, 20:25
Оценка:  0
МЕЛАМОРИ
А ее зовут ЕЛЕНА?
Я начала читать 30 минут травы,но это было настолько депрессивно,что я бросила.Это было примерно год назад.
Юльчонк@*    23.04.2007, 20:25
Оценка:  0
Юльчонк@*
ясно,а я вот сегодня начала читать "Фрейд бы плакав"пока без депресий.мне музыка некоторая её нравица.а именно:дивина,залишай!!!
Реклама
Реклама