Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ненавиджу

24 апреля´07 2:23 Просмотров: 391 Комментариев: 1
...Я ненавиджу тебе. Ненавиджу за потрачений на тебе час, за те, що ти привчив мене ділитись з тобою своїми проблемами, вкрав мій спокій...і зник. За те, що ти привчив мене до себе, приручив...і забув. Награвся зі мною наче з іграшкою...і покинув.Залишив на одинці саму з собою...і пішов. зробив мому серцю боляче, змусив відчувати бездонну самотність, безнадію, відчай, порожнечу, непотрібність власного існування, спустошеність. змусив мене любити тебе...і кинув.Тепер ти задоволений?Домігся того, чого хотів?Ненавиджу тебе.
Чи відчував ти коли-небудь те, що зараз відчуваю я чи відомо тобі як болить, коли усвідомлюєш, що ти втратив свій шанс на щастя, яке ходило зовсім поряд?Коли розумієш, що знов мусиш повертатися у той стан приреченого, постійного болю, з якого ти тільки вирвався.Коли ти тільки відчув смак життя, почав ним насолоджуватись, воно знов покидає тебе.Коли на тебе нічого не чекає крім депресивної музики,темної пустої кімнати, холодного ліжка, сліз, болю. Коли зникають друзі, близькі, знайомі, оточуючий світ. Коли ти віддаляєшся від всіх і з кожним днем все глибше і глибше поринаєш в себе.Коли тебе ніхто не розуміє.Коли відчуваєш, що втрачаєш щось настільки близьке, хороше, тепле, без чого твоє життя втрачає зміст.Коли відривають частинку тебе, твоєї душі і ти не можеш нічого зробити, щоб це повернути. Коли усвідомлюєш, що це неможливо, нереально, ніяк, нізащо, ніколи...Мабуть тобі невідомі ці почуття.Я взагалі сумніваюсь, що ти здатен хоч щось відчувати. Я не права?Чому ж тоді так поступив зі мною?
А найгірше сидіти холодними дощовими вечорами вдома, закутавшись у свому ліжку, пити гарячий чай і під звуки Avril Lavigne "Naked" згадувати про тебе. Знати, що ти десь є в цьому світі, живеш своїм життям, своїми проблемами, своїми емоціями, а я навіть не знаю як ти там, де ти є, що робиш. чи згадуєш хоч колись мене?
Можливо ти зараз дивишся телевізор, чи гуляєш, чи спиш, а я сиджу і плачу. Гарячі сльози обпікають мені душу.Дивно. Я перший раз плачу через хлопця. Згідна, це низько, але нічого не можу з собою зробити. Я не можу тебе повернути і забути не можу. Я кохаю тебе до нестями і ненавиджу понад усе в світі.
Де ти?...
Пожаловаться
Комментариев (1)
Diary_Of_Memory    24.04.2007, 07:52
Оценка:  0
Diary_Of_Memory
Грустно, блин...
Реклама
Реклама