Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Звідки з'являється почуття кохання?..

25 апреля´07 12:51 Просмотров: 1357 Комментариев: 6
Звідки з'являється почуття кохання?.. Отак блукаєш просторами інтернету і в одну мить одним кліком миші натискуєш на її анкетку знайомств. Її фотографія - тебе просто рве на шматки. Ти ніби через монітор комп'ютера бачиш відблиск своїх очей в очах її. Я просто вражений. Ще 20 хвилин тому на запитання чи існує кохання з першого погляду, ствердно відповів би ні. А тут... Вона просить повернути їй посмішку, а ти знаючи про неї мінімум інформації вже задумуєшся над тим, щоб подарувати їй зірочку з неба. Ти відсилаєш їй мейл і чекаєш на відповідь...
Лякає думка, що вона не відповість. Ти щасливий від того, що побачив її очі...
Потонув у них.
І розумієш, що лише від того, щоб подарувати їй посмішку ти хочеш зробити неймовірне...
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
TABU7    26.04.2007, 16:36
Оценка:  0
TABU7
Чесно кажучи,я ще повністю не вишла з цього стану.Тепер то посміхаюсь,то плачу.Але я почала вже жити.Чуєш?!Я живу,живу,а не існую!Взяла себе в руки і змогла,а далі вже легше буде.І ти мусиш взяти себе в руки і посміхнутись заради дорогих людей.прочитай мою останню замітку і можливо щось для себе зрозумієш
alexey_NTSA    26.04.2007, 16:36
Оценка:  0
alexey_NTSA
Та я вже теж ніби прийшов до тями. Проте знаєш, у депресняках є і свої позитивні моменти. Ти себе грузиш і одночасно переосмислюєш негативні речі в своєму житті. Коли ж розумієш причину - тоді думаєш, як з нею боротися, або знаходиш у собі силу відкинути цей негатив і перестаєш сумувати з приводу відкиння певних позитивів разом з цією проблемою. Від цього легше стає і себе починаєш розуміти..
TABU7    26.04.2007, 14:38
Оценка:  0
TABU7
Весна прекрасна пора року.Але разом з неземною красою вона часто приносить нам депресії.З ними краще боротись на початковій стадії,поки ми ще здатні усвідомлювати свої дії,бо чим далі тим більше ми втрачаємо смак до життя і вже слабо орієнтуємось між позитивами і негативами буденності.
Думаю тобі просто не вистачає чогось заради чого стоїть жити,і зверни увагу ЖИТИ,а не просто існувати.А щодо смуг нещастя то вони є у кожного і чередуються зі смугами щастя.Просто у всьому потрібно видивлятись позитив і тоді чорні смуги стають коротшими і з проміжками світла :06:
alexey_NTSA    26.04.2007, 14:38
Оценка:  0
alexey_NTSA
Таки саме того для кого б варто було жити і не вистачає. Та маєш рацію. Проте друзі здається поруч, втішають як можуть, я забиваю (перший день) на пари. На 3-4 травня всі їдуть на Київське море (ну, я ніби теж, але вже немає ніякого бажання).
Дивлюсь на своє фото в альбомі і не бачу нічого спільного з тим усміхненим хлопцем.
От такі справи.
Its my life nov. But shov must go on.!!
З чим себе і вітаю. От бачиш, нещодавно тобі казав посміхнись, а зараз сам у такому ж стані...
TABU7    25.04.2007, 15:20
Оценка:  0
TABU7
Це не кохання,а просто захоплення.Щоб покохати,замало одного фото і чарівної посмішки,необхідно хоча б трохи знати людину.Знати її захоплення,цілі,бажання,мрії.Знат и те,що відкриє перед тобою не тільки зовнішню красу,але й стан внутрішнього світу цієї людини.А інакше це все одно,що кохати зірку Голівуда.
Бажаю тобі дізнатися більше і при цьому зберегти це враження від неї.Щасти вам. :62:
alexey_NTSA    25.04.2007, 15:20
Оценка:  0
alexey_NTSA
В Ваш дневник добавлен комментарий от имени alexey_NTSA:
Дякую! Повністю з тобою погоджуюсь. Покищо вона просто була на моєму альбомі. І поки це все. Незнаю чому, але в мене починається жахливий депресняк.
Що таке нещастить і як з цим боротись?
Реклама
Реклама