Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Понад містом весна.....

25 апреля´07 16:19 Просмотров: 405 Комментариев: 3
День: середа
Плейліст: Авріл Лавін
(нарешті я вхопила за коси цю вперту, зухвалу дівулю: замість чотирьох заїжджених треків маю аж два альбоми)

Гріє. Надворі тепло-тепло, наче дивишся на вулицю з нагрітої кімнати через скло.
В "Великій ложці" вже відкрили літній майданчик. Шкода лише, що на нього не потрапити інакше як пхаючи важелезні двері філейною частиною тіла, в двох руках тримаючи тацю з їдлом.
Колись я вирішила не забували про те, що не варто класти гаманець на тацю поряд із тарілкою супу. Згадала про це і - поклала його поряд з гарячим чаєм.... Невдало вийшло. Може, взагалі не варто класти гаманець на тацю?

"Полковнику никто не пишет". Навіть гопники забили всі дружно. Порожнеча на скриньках змушує задуматись: може, правда, що все на світі відбувається не просто так??? Вкотре зітхаю та приймаюся за місію Ради Безпеки ООН в Косово. "Эээээй, уххххх-нем!"

Через клятий зуб зовсім випала з соціуму - настільки, що навіть не можу до ладу вимовити це слово. Моя вимова наразі нагадує кролика Банні, або ж Сирника з мульта "Тачки". Кумедно, та не дуже.
Мій стоматолог, широчезної душі та усмішки дядько, майже хлопець, проголосив, що то ріжеться зубик мудрості. На моє волання "ЗРОБІТЬ МЕНІ ХОЧ ЩО-НЕБУДЬ!!!!" порадив думати про динаміку гармонії у Всесвіті, чи пригадувати формули диференціації інтегралів.....
Здається, що замість людей зі мною залишилися тільки інтеграли, що мило й пухнасто лащаться до моїх ніг.

На роботі так і не розповіла до ладу про поїздку, навіть не спромоглася показати фото. Лише випустила матеріали, ще й не всі. Вони знають, чому я не можу ані говорити людським голосом, ані думати. Проте все одно мене не зрозуміли. Здається, образились.
Найбільше я боялася, що образиться зам начальниці: він так уболівав за моє відрядження. Та, здається, не образився, чи вже припинив ображатись, та запропонував сьогодні піти на пресуху. Пресухи - для мене свято, і він це знає. Цікаво, чи цього разу я виглядала достатньо вдячною?
Історія зарубіжної журналістики, лекція? Обійдеться, зам начальниці мені дорожчий за всяку лекцію.

А ще вешталася по сайту агентства, дивлюсь - а там Марек, керівник моєї польської програми, у своїй своїй красі! Мало не заіржала на всю катушку. Треба відіслати посиланнячко усім, хто дав мені свої мейли....
Влад? Часто хочеться написати людині, та не знаєш, під яким приводом. Тут привід є, та чи є бажання писати? Гра "хто кого переігнорить" триває досі....


Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Лореляй*    25.04.2007, 16:48
Оценка:  0
Лореляй*
сподіваюсь,так і є

п.с. смачного сусідові))
Лореляй*    25.04.2007, 16:31
Оценка:  0
Лореляй*
яка ж ти молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: я дуже рада,що маю змогу хоча б тут спылкуватись з такими цыкавими людьми...Особистостями..вотЬ..не вистачаэ цього в повсякденному житты(
Пустельник_    25.04.2007, 16:31
Оценка:  0
Пустельник_
Ой, мадам..... Червонію як помідора))))) Ще сусід по кабінету переплутає і втопче, здається, він так і не пообідав......))))))

В житті їх вистачає, можеш мені повірити. Треба просто спілкуватися))))
Реклама
Реклама