Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Мізки пом"якшені....

26 апреля´07 2:47 Просмотров: 443 Комментариев: 6
Світ казиться, я роблю вигляд, що не помічаю цього...вселенське божевілля не має до мене жодного стосунку...воно виявляється у вічній нестачі часу і сил та зовнішній метушні....вчимося абстрагуватися...практикую внутрішнє мовчання--це вимагає неабияких зусиль, але результати мене тішать...ясність і свіжість в голові це приємно...і потрібні рішення виробляються наче самі по собі...
Маю багато справ, які треба терміново робити, та не панікую з цього приводу як це традиційно траплялося зі мною.
Тішуся, що на минулому завальному для мене тижні я піддалася раптовому натхненню і озеленила інтер"єр своєї кімнати...в сенсі--додала зеленого кольору, а не рослинності :)
І ще...все більше пишу на папері...це тішить мене безмежно...
Не видам нічого нового...я все ще...чи знову? не люблю людей...в метро, маршрутках, чергах, бібліотеках, виставках, театрах, клубах бла-бла-бла...всі нюанси спостереження за їх рухом, діяннями могли б дратувати, та поки я медитую, знаходитися зі мною поруч безпечно :)
Згадую безсмертну мислю: "Якби кожен дійсно думав і піклувався тільки про себе то всі були б щасливі".
Гм...ця тема про ставлення до людства вчора активно обтусовувалася в клані...і от що...яка мені за великим рахунком справа до усіх інших людських створінь? Кожен живе як уміє, робить що хоче і я в тому числі. Це не байдужість. Це, напевно, ліберальні погляди і світла наївна віра в те, що кожен знає шо він робить і несе за себе відповідальність :)
Часто чула, особливо десь рік тому, від різних моїх друзів та знайомих, шо вони люблять людей взагалі, весь світ....до мене як тоді ця істина не ввійшла в голову, так і зараз. І коли я кажу шо люблю людей, це означає, що я люблю Людей. Хороших, розумних, людяних...список можна продовжувати.
А спецпідрозділ "свої люди" люблю шалено!
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Diary_Of_Memory    27.04.2007, 00:06
Оценка:  0
Diary_Of_Memory
А ты не думай, ты цени)))
Шумка!    27.04.2007, 00:06
Оценка:  0
Шумка!
Вже не думаю. Серйозно думаю.
Diary_Of_Memory    26.04.2007, 23:45
Оценка:  0
Diary_Of_Memory
Люди, когда привыкаю, что за ними опекаются и беспокоятся, перестают ценить себя и тех кто рядом, делают больно...в итоге крах, крах обоим! Так что все должны быть эгоистами отроду)))
Шумка!    26.04.2007, 23:45
Оценка:  0
Шумка!
Вельми логічно :) тільки чому себе перестають цінити не зовсім вловлюю...тільки що прийшла думка, а шо люди себе сильно цінують??? Я себе таки ціную...все частіше думаю про те чи нікому це не заважає :%)))
Diary_Of_Memory    26.04.2007, 07:35
Оценка:  0
Diary_Of_Memory
"Якби кожен дійсно думав і піклувався тільки про себе то всі були б щасливі". - это точно)
Шумка!    26.04.2007, 07:35
Оценка:  0
Шумка!
Приємно, що ти розумієш цю мислю...шось народ реагує неоднозначно--то ж типу такий егоїзм. По-моєму ні разу не егоїзм, стосунки між людьми тоді б значно більше цінувалися і вийшли на новий рівень, а не лише "утримання, допомога, піклування", що часто буває в парочках.
Реклама
Реклама