Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

і знову вони...ОЕ про свою платівку.

26 апреля´07 10:42 Просмотров: 335 Комментариев: 0
НОВИЙ АЛЬБОМ “МІРА”
25.04.2007

25 квітня 2007 року

група Океан Ельзи

та рекордингова компанія Moon Records

презентували новий альбом «МІРА»!!!!

За словами Андрія Пасічника, генерального продюсера компанії Moon Records, на даний момент вже продано й попередньо замовлено 170 тис. примірників платівки! Рекордна кількість для України! Слідом за GLORIA "МІРА" стала платиновою вже в перші години продажу!але ти все впорядкував мірою, числом, і вагою

«Книга Премудрості Соломона» (прем 11.21)

Робота над альбомом тривала протягом року. В альбомі «МІРА» Ви почуєте 12 нових пісень. Першу оцінку самому альбому, безумовно, дали самі музиканти:

Святослав Вакарчук:

Ми в цьому альбомі нагадали собі і всім, що ми справжня рок-група. І абсолютно без міри робили те, що хотіли. Дуже гарні і струнні, і духові інструменти. Взагалі, дякую всій нашій команді – і на сцені, і поза сценою! Вони молодці!

Денис Глінін:

Альбоми групи Океан Ельзи ніколи не були передбачуваними. Тому кожен, хто купує наш альбом і думає “ага, ну зараз ми послухаємо…” як правило помиляється, бо ми ніколи не повторюємось. Альбом “Міра” – це абсолютно роковий альбом рок-групи, наскільки я можу це сьогодні собі уявити.

Петро Чернявський:

Платівка вийшла на одному подиху. Цей подих тривав протягом цілого 2006 року, а видих стався буквально за 2 місяці. Напевно, через це альбом видався абсолютно цілісним. Багато питаннь протягом запису виникало стосовно вибору пісень. А сам запис проходив достатньо легко й швидко, здавалося, що ми просто зайшли в студію одного разу, й відразу вийшли. Той заключний акорд, яким був сам запис у студії, дав сильний гарний настрій всьому альбому.

Денис Дудко:

Цікавим у цьому альбомі є те, що особисто мені подобаються всі пісні з нього. Вони відверті й чесні. Але найближчою для мене є пісня «День у День», у якій є певні циганські мотиви. У цьому альбомі ми зробили дуже багато басових партій. Взагалі, у платівці буде багато хорошої музики, а це, напевно, найголовніше.

Мілош: Унікальність цього альбому в першу чергу в його емоціях. В альбомі 12 пісень, в кожніх з яких багато цікавих музичних комбінацій, як абсолютно нових, так і колись вже використаних. Весь альбом пронизаний широким спектром емоцій, відкритих, чесних - від рок'н'рольних до філософських й оптимістичних.

Не чекайте від альбому звичайного «Океану». Як і в кожному новому творі вони будуть несподівані, але такі ж чесні, близькі, відверті, та готові віддати свою музику до останньої краплі… а скількі ви її візьмете – залежить від вас… міра у кожного своя.

Список пісень альбому «Міра»:

1. Міра.

2. День у День.

3. Хочу Напитись Тобою.

4. Пташка.

5. Зелені Очі.

6. Коли Тобі Важко.

7. Як Довго.

8. Не Можу Без Тебе.

9. Лелеки.

10. Ночі і Дні.

11. Все буде добре.

12. Моя Мала.

Музика:

Святослав Вакарчук, крім (4,12) Святослав Вакарчук / Петро Чернявський

Слова:

Святослав Вакарчук

Дякуємо Богові, батькам, нашим коханим та дітям.

Дякуємо Всім друзям, шанувальникам, команді О.Е.

Дякуємо Всім, хто допомогав нам у записі цього альбому.

Присвячується Сергію Товстолузькому
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Популярные заметки