Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ой,шиги-риги-дай,шиги-риги-дана...

27 апреля´07 10:17 Просмотров: 5282 Комментариев: 7
Гей,гоп-ца-ца!(Веселкова на вечорницях)
няаааа!! пані та панове,сьогодні я глухувата,і добре глухувата на ліве вухо,та цілий ранок мугикаю коломийки-отже,вчорашні етно-диско вечорниці пройшли збіса вдало!
Насправжки я думала просто забігти на ярмарок та,якщо встигну,на рідний -та не так сталося,як гадалося. Вкрали мене з єдиної пари в універі,і поніс народний драйв далеко-далеко.І попри те,що не було на мені вишиванки,була в контексті, бо і на плечі була хустка,і сережки дерев'яні,і фєньки були з мотивами нашої вишивки(так само,як і стрічка на лобі). коротше,типу в тему.
Власне про дійство. Супер! Просто немає слів,цезурних,та нецензурних,щоби описати той успіх,який вечорниці мали. Вертепівці молодці,як завжди)).Одразу задали правильний настрій,слухалися дуже легко й весело. Особисто мені,як завжди, задоволення від Вертепу було більше,аніж від попсуватих Мандрів,але то таке,суб'єктивне) Бо Мандри,як не дивно,теж були нівроку, і,власне,позбирали найбільшу аудиторію. І не лише позбирали,а таки й запалили, бо сама гоцала під та "несе Галя воду" так,що аж гай шумів. Так гоцала,що і фоткали мене достобіса,і на моніторі показували.Наслідком того показування стала з'ява мого великого кохання (з яким ми офіційно "вже тільки друзі,ви шо!"), і з'явилося воно лише обійнятися,поусміхатися,спитати,як ся маю,і стрільнути гривню на маршрутку. Ну блін,люди,як то називається?)) Тому опісля позичання тої нещасної гривні пішла в розгуляєво,і відстрибала до болю собі всі ноги під Скрипку. Так відстрибала,що аж жалкую, бо на Чоботи з бугая вже сили не було,і лишалося лишень весело притупувати.А жаль,бо то є СПРАВЖНЄ М'ЯСО.Принаймні внутрішньо мене шматувало не на жарт,та й усіх,хто був,також,бо просто так люди в живі танцюючі кола не згуртовуються.) Ще один плюс в тому,шо можна було не лише відтанцювати собі все тіло,а й відспівати всю горлянку,і тої нагоди я,звісно ж, не проминула. Щосили співаючи і ,і коломийки,і просто всіляку народність,очищувалася з кожним звуком,з кожною нотою. І,попри звичай,не буду заганяти про автентичність,національну свідомість,актуальність-то вже другорядне. Головне те, що це було,і це було добре.Чекаємо наступного свята,браття й сестри!;)

Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
ХрюкочущийЗелюк    27.04.2007, 14:08
Оценка:  0
ХрюкочущийЗелюк
я тобi цеглинку вiд Ради вiдшматую, якщо менти печiнку не вiдiб'ють... ))) ой, знов за полiтику.. фууу...
тодi пивну склянку iз Докер-Паба... ))
гг )) якiсь криминальний настрiй останнiм часом.. )))
Veselkova    27.04.2007, 14:08
Оценка:  0
Veselkova
правильно-правильно,склянка-сам е те))
Роман_Андреевич    27.04.2007, 13:52
Оценка:  0
Роман_Андреевич
:62:
ХрюкочущийЗелюк    27.04.2007, 13:31
Оценка:  0
ХрюкочущийЗелюк
гаразд! до того ж, я у Днiпрi ще не був.. вишиванка обов'язково?
Veselkova    27.04.2007, 13:31
Оценка:  0
Veselkova
нє)) в самої нема))зате є львівська футболочка "дякую тобі,боже,що я не москаль"))

а,та,обов'язково київські гостинці привези))
ХрюкочущийЗелюк    27.04.2007, 13:13
Оценка:  0
ХрюкочущийЗелюк
Веселкова, навчи мене гоцати!! )) Бо я тiльки горiлку вмiю пити.. але теж вiд душi.. ))
Veselkova    27.04.2007, 13:13
Оценка:  0
Veselkova
та не питання!)) їдь до нас,навчу!)) будемо разом у колі коломийки тупцяти і пісні горлати))
Реклама
Реклама