Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Самібр Старий Самбір - Турка та їхні околиці (Львів та інше) :)

29 апреля´07 22:58 Просмотров: 390 Комментариев: 0
Привіт усім!
Я журналіст з невеличкої провінційної газети "Голос Самбірщини". тут збираюся публікувати дещо зі свого доробку. По-перше, для наших постійних і тимчасових емігрантів, по-друге, для тих краян, кому купувати нашу газету на по кишені, або не до смаку. :) А по-третє - для мене самого. Бо ж нерідко мої статті чи фото потрапляють в газету у спотвореному вигляді (після правки редактора, який вважає, що видання райради має мати "офіцьійний" стиль), нерідко заголовки - просто "кастровані" (з тієї ж причини), а подеколи - матеріали просто витісняються з газети з якихось інших причин, а потім стають неактуальними. А якщо вже написана стаття, то страшенно кортить, аби, бодай, хтось прочитав. А тут - це й відгуки можна отримати.

Наш Самбірський район на Львівщині, за 40 кілометрів від кордону з Об'єднаною Європою. І триб життя у нас трохи відрізняється. Скажімо, поляки у нас - постійні гості, а ми їздимо у Польщу -легко й часто, наче сягаємо рукою до власної кишені.

Це мальовничий закуток Прикарпаття, Дністер у нас подекуди можна перейти убрід. Саме тут вже перш мальовничіі "горбочки", що потім переходять у великі карпатські хребти.

Словом, кому цікаво - читайте! Кому ще цікавіше - пишіть!
Теги: ну, й на....що воно мені
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама