Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Містер Бін

2 мая´07 20:49 Просмотров: 494 Комментариев: 3
чогось не люблю я Містера Біна...ну от не подобається мені як він гидко кривляється...при всій повазі до Роуена Аткінсона не подобається..

це так я говорив ще сьогодні зранку, коли вирішив подивитися "Містер Бін на відпочинку". і я навіть почав дивитися, а потім на середині фільму мені набридло і я пішов писати далі конспект з "ідентифікації..."

а от щойно закінчив його писати і вирішив таки додивитися...
і, знаєте, мені і далі не подобалося.... через той спосіб, яким мене намагалися розсмішити... ну не смішно мені від перекошеної пики на екрані. мені більш витончений гумор подавай.... гру слів і все таке...
простий цей Бін

але додивившись фільм я отримав купу задоволення від фіналу...

бо фільм показав, що доброта і радість не знають мовних перешкод,
показав, що не все те, що самодури з голосним ім’ям, розумною пикою і фразою "ви бачите?" в очах потираючи рукою підборіддя розхвалюють як витвір мистецтва є тим само витвором - мистецтво має бути простим і зрозумілим - як містер Бін

а ще тепер я люблю містера Біна, не зважаючи на його криву пику, бо багато з нас здатні тільки на слова, і тільки б поспівчували бідній акторці, чию сцену вирізали з "шедевру" ... а Бін взяв і по дорозі кривляючись виправив все. Без зайвої балаканини.

і головне - навіть якщо Ви містер Бін - якщо ви чогось справді прагнете, то і перед вами авто будуть вишиковуватися в сходи. Одна умова - хотіти так само сильно і по-справжньому як містер Бін.

Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Андрей16Оо    29.05.2007, 21:03
Оценка:  0
Андрей16Оо
епт подскажите де скачать мона? :08: :08: :08: :08: :74: :74: :74: пжлуста люди добрие
Keep_it_simple    29.05.2007, 21:03
Оценка:  0
Keep_it_simple
НА інфосторі
duddy    05.05.2007, 15:52
Оценка:  0
duddy
поддерживаю-он меня так же сильно раздражает))))
Реклама
Реклама