Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

SpongeBob SquarePants

2 мая´07 21:27 Просмотров: 656 Комментариев: 3
SpongeBob SquarePants – герой американського мультику, який вже давно став улюбленцем для багатьох дітей і дорослих. Причому останніх навіть більше ніж перших ( особисто я дуже часто зустрічаю людей, які вже давно попрощались з дитинством, але не пропускають жодної серії, скупляють усі іграшки і речі на яких є логотип Sponge Bob’а, і здатні не зупиняючись говорити про нього на протязі цілого дня). Вже важко знайти людину, яка б не знала про існування цього морського жителя, оскільки слава про нього долає усі кордони і перешкоди та швидко поширюється нашою планетою (мені здається чи це дуже схоже на інфекційну хворобу Улыбка ?).

Чим можна пояснити такий успіх маленького жовтого жителя Bikini Bottom? Чим Sponge Bob так приваблює людей? А кому ця мила квадратна губка може не подобатись?
Я вважаю, що цей мультик переповнений стьобом на сучасне суспільство. З чого я це взяла? Такий милий дитячий мульт, звідки там взятися стьобу? Це ж не South Park який-небуь!!! Та якщо придивитися уважніше, можна провести певну паралель між реальним життям та світом, у якому живе Sponge Bob.

Маленьке містечко Bikini Bottom багатьом нагадує про наші власні богом забуті міста, у яких ми живемо.(…….таааак, не всім повезло жити у столицях, величезних мегаполісах, осередках економічного, політичного і культурного життя ну і т.д. щось по типу того…Улыбка …).

Сам Sponge Bob є прикладом середньостатистичного американця (…хоча і на середньостатистичного українця він теж спокійно потягне…..), якій працює на низькооплачуваній роботі, а у вільний від роботи час ловить медуз, грається з своїм домашнім улюбленцем Gary і постійно потрапляє у різні халепи.
Sponge Bob – трудоголік. Робота в Kрасті Крабі – це головне у його житті. Якщо цього захоче його шеф-скнара Mr. Krabs (…а він цього завжди хоче...), він готовий працювати 24 години на добу, відверто радіючи тому, що тепер з’явиться час помити стелю, бо вдень його вистачає лише на підлогу. Улыбка Улыбка Улыбка

Говорячи про Mr. Krabs’а, неможна недооцінювати його скупість. За грощі він ладен на все. В одній серіі, коли Летючий Голландець вирішив забрати Mr. Krabs’а до себе саме через надмірну скупість, Mr. Krabs в обмін на себе продав Голландцю Sponge Bob’а всього за декілька центів, а коли Squidward, ще один працівник Красті Крабу, запитав його як він може так поступити, Mr. Krabs здивувався і перепитав Squidward’а, чи він вважає, що Krabs міг отримати за Sponge Bob’а більше? Улыбка В іншій серіі, коли велетенська раковина-канібал поцупила у Krabs’а його перший зароблений долар, Mr. Krabs повернув його, в обмін на половину свого тіла, яку зжерла раковина. І ви думаєте таких людей, які підуть за грощі на край світу, у нашому суспільстві мало?!!(……доречі про Mr. Krabs’а, одне для мене таки залишилось загадкою: як у краба могла народитись донька-кит?!...... Улыбка ……..це ж як треба було?…….....чи це у аніматорів у школі проблеми з біологією були?….... ладно,проїхали….. ).

Мій улюблений герой цього мульту – Patrick Star. Він справляє враження психічно хворого з тяжкою травмою мозку, оскільки часто забуває про що він говорив, зупиняючись на половині речення, і ладен на будь-які вчинки. Тільки Patrick міг отримати нагороду за те, що найдовше за всіх неробив нічого, цілими днями валяючись під скалою, яка виконує функції його дому. І чим це вам не втілення американської мрії? Можливо саме через це, я не можу відірватись від екрану, коли іде чергова серія мультику, розуміючи, що дивитися одну й ту саму серію в 20-й раз – це вже ознака маразму і беззупину переконуючи себе, що це буде в останній раз? Можливо, я сама не була би проти опинитись на місці Patrick’а?........ я цього не заперечую…….Улыбка


Ще один герой, про якого я вже згадувала – Squidward Tentacles. Це самозакоханий, завжди чимось невдоволений кальмар, впевнений, що тільки він у всьому Bikini Bottom розбирається в мистецтві. Проте усі жителі містечка дружно затикають вуха, коли той грає на своєму кларнеті, який він ніжно називає ‘кларі’. Його пристрасть до живопису також не винагороджується. Коли Squidward демонстрував одну із своїх картин, яку назвав ’Бодрый и бойкий’ відомому мистецтвознавцю, той, ледве глянувши, прокоментував :‘А по-моему лучше “Пора на помойку!”’. Улыбка Squidward ненавидить Sponge Bob’а і Patrick’а, оскільки ті завдають йому занадто багато клопотів. Мені дуже подобається кінець однієї серії, яка добре характеризує Squidward’а, як впринципі і інших героїв:
Sponge Bob: Я люблю Красти Краб!
Mr. Krabs: Я люблю деньги!
Squidward: Я вас всех ненавижу!!! Улыбка Улыбка Улыбка

Можете мені заперечувати, але Squidward живе в кожному з нас. Усі ми вважаємо, що ми кращі в усьому і заслуговуємо на більше ніж інші. Це можна зрозуміти, просто запитавши у когось : “Як в тебе справи?”. Більшість почне розповідати про те, як вони працюють, стараються, заганяють своє здоров’я, а інші цього не розуміють і недооцінюють бідного страждальця. Але менше з тим…..

Мультик SpongeBob SquarePants не тільки примушує мене забути про існування реального нудного світу під час чергової серії, а й допомагає у реальному житті. Я обожнюю серію, коли SpongeBob з’їв на сніданок морозиво з цибулі і пішов вітатися з усіма жителями Bikini Bottom. Ясно, що ті розбігалися від нього в усі сторони ( не вірите – з’їжте трохи цибулі і підіть поспілкуйтесь с друзями….. бажано накинутись на них з обіймами і поцілунками…..цікаво, як вони на це зреагують?...). Так от, по дорозі SpongeBob зустрічає Patrick’а, який не має носу, а тому не може зрозуміти чому всі не витримують ані хвилини поряд із SpongeBob’ом. Проте Patrick видає свою версію того,що сталось. Він пояснює небажання інших спілкуватись зі SpongeBob’ом , тим, що той потворний. Щоб якось підбадьорити SpongeBob’а, Patrick пропонує йому видертись на дах свого будинку і покричати. SpongeBob так і робить.
SpongeBob (зовсім тихо) : Я уродливый и горжусь этим.
Patrick: Громче!
SpongeBob (голосніше): Я уродливый и горжусь этим!!
Patrick: Громче!
SpongeBob (кричить що є сили): Я уродливый и горжусь этим!!!!!!!!
Squidward (загаряє на даху сусіднього будинку):
Если бы только это!!! Улыбка

До чого я веду? Більшість моїх знайомих вважає, що я занадто перебільшую, проте я не можу підійти до дзеркала і подивитись на себе без крику: “О Боже! Це Я!!!”.Тепер, кожен раз я згадую слова SpongeBob’а, і мені стає легше.Я не сказала і половину того, що хотіла, проте сили добивати свою клаву в мене вже не має, тому поки зупиняюсь на цьому. Може якось іншим разом продовжу…..


P.S. Хай живе Америка!!!!!!

Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Xotabu4    05.06.2007, 10:36
Оценка:  0
Xotabu4
Я пам"ятаю колись по ящику йшов Боб Губко в укр. але зара шось нэ
Xotabu4    04.06.2007, 12:53
Оценка:  0
Xotabu4
А можна десь качнути Боба Губка прямокутні штани в українському перекладі?
Madly    04.06.2007, 12:53
Оценка:  0
Madly
Дуже в цьому сумніваюсь....хоча,якшо чесно, краще дивитись на мові оригіналу, тоді не стає так соромно за українських перекладачів, які, здається, самі ледве розуміли шо вони там наперекладали.......
Реклама
Реклама