Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

вікно у минуле

Отредактирована 15 августа´11 16:55 Просмотров: 334 Комментариев: 2
день: неділя
число: 29,04,2007

день несклався ще від учора. задумка побачити долину нарцисів знову відкладається. до наступного року. (див 20nm, n Є [0-9), m Є [8-9]). все неймовірна злива. я їх звісно люблю, але іноді вони трохи невчасно..
та тут не про те. хотіла я погуляти. та психи, що ганяють на машинах по маленьких ґрунтових дорогах з такою швидкістю, що пилюка після них стоїть ще хвилин 10 і осідати не бажає..трохи мене залякали. не на довго. йду старою вуличкою дитинства. заглядаю у вікна чужого життя. так хочеться підглянути. але життя виявляється надто чужим. знайомі люди вже давно тут не живуть. в деяких вікнах ще помітні сліди з минулого, та час бере своє. там вже інші люди, а тут взагалі ніхто не живе. все здається до болю чужим і забутим. всі виросли. померли, роз"їхалися і більше нема. он вербичка, що колись навіть не певні були у її подальшому існуванні вимахала ген-ген. струнка стала, висока. і неприступа. доросла. тепер вже не страшні їй бурі. і дути, що нещадно її коцали. тепер тут інші діти. а ті вже дорослі, як і вона. ті - пішли у життя. а цим ще рости і рости..та їй вже не до них. вона тепер доросла. тепер їй хочеться в небо.
лягаю на стару добру лавку. вона таки та стара, що б ти про неї не говорила. тіки спинку поміняли. але то вже таке. скільки нам всього поміняли за
ці роки..лежу, дивлюся у безмежне небо. завтра повнолуння. це воно зі мною таке зробило. а пам"ятаєш, як сиділи ночами? а пам"ятаєш як за нами п"яний дідусь ганявся. хоча ні, не пам"ятаєш. то був Андрій. а як ми тебе чортами лякали? Андрій дорослий парубок. Руслан від нього не відстає. Сержант зник у невідомому напрямі. а Коля женився(вчора випадково його бачила). баба Катрінка вмерла і тепер в її хаті нові господарі..тепер тут інше життя. і нам в ньому немає місця.

музика: Флёр - Ремонт
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Citsym    08.05.2007, 12:59
Оценка:  0
Citsym
"Ремонт" - песня как раз для таких мыслей :01: У них вообще песни затрагивают большой спектор наших мыслей.
Ностальгия!! ммм... мне так нравится этот сладковато-печальный вкус настольгии..
Я помню когда-то, ещё учась в лицее я часто засыпал, мечтая, что утром проснусь маленьким мальчиком))
prickle_    08.05.2007, 12:59
Оценка:  0
prickle_
так. у мене теж таке бувало. ностальгія..щось я занадто часто стала піддаватися цьому почуттю
Реклама
Реклама