Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Самотня...

19 июня´04 13:26 Просмотров: 474 Комментариев: 7
Мені нема і 20-ти, а я вже почуваюсь такою самотньою... Чому? Хлопця в мене нема, живу в селі, на дискотеки не тяне, батьки постійно сваряться... Я ж розумна і гарна... Може, піти втопиться?..
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
ytn123    18.04.2005, 19:04
Оценка:  0
ytn123
У меня на серце грусть меня вчера девченка кинула!!раскажи про себя побольше!!!!!!!!!!!!!!!!
Life_and_freedom    20.06.2004, 02:51
Оценка:  0
Life_and_freedom
Одиночество приходит, одиночество уходит, а жизнь одна!
В том, что ты умная и красивая я не сомневаюсь. Просто у тебя в деревне не нашлось еще такого человека, который смог по достоинству оценить твою не только внешнюю красоту, а и душевную!!! Ведь это главное! То что тебя не тянет на дискотеки, это хорошо! Там делать нечего и кроме того именно этим ты и отличаешься от всех остальных!!!Это ведь хорошо! То что родители ссоряться, это конечно плохо, тут ничего не поделаешь!
Держись.
Самотня    20.06.2004, 02:51
Оценка:  0
Самотня
Спасибі. Знаєш, причина того, що зі мною ніхто не зустрічається, - у мені. Прсто я не знаю, по що можна говорити з хлопцями, не вмію з ними говорити! Допоможи!
  (аноним)  19.06.2004, 15:11
Оценка:  0
А ти попробуй послухати метал або готику або просто рок.Воно помагає, на рахунок того,що ти самотня-то приготуйся,так буде завжди.Ілише попсові люди придумали втіху і таку солощаву хєрню,як лубов.Запам"ятай:щастя немає,аякшо і є,то занього треба платити,а самотність-така штука,що ніколи не зрадить і завжди буде з тобою.Моя порада ше раз:почни слухати метал,іншими словами-спробуй стати неформатом іти побачиш цей реальнийсвіт.Якщо ти не згідна з мою точкою зору чи навпаи-LadyDark мій нік на bigmir
Самотня    19.06.2004, 15:11
Оценка:  0
Самотня
Знаєш, може, я й писала, що хочу втопиться, але я впевнена, що щастя існує. Так, так, так, існує!!! і любов також існує. Хоча мої батьки й не можуть терпіти одне одного, але вони кохають. І я люблю, люблю папу, маму, брата, люблю свій клас, своє село, люб
Популярные заметки Самотня
Реклама
Реклама