Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Борцам за свободу посвещяеться...

7 мая´07 22:50 Просмотров: 541 Комментариев: 1
А ти вступив в УНА-УНСО???

В Україні царить беззаконня і з ним прийдеться боротися нам УНА-УНСО (Українська народна асамблея-Українська Народна Само Оборона), тому що владі на це начхати.
Всі хто вступлять до УНСО отримають належну підготовку для захисту несправедливості. СБУ дуже боїться УНСО, тому що вони постійно бунтують і для смирення їх потреба викликати Омон.
Вступити в УНСО можуть тільки ті хто пройде випробування на стійкість, виносливість, фізичну, підготовку і на рукопашний бій чи на інші бої. І ще головне правило УНСО ніколи не відступати перед труднощами і ніколи не зрадити організацію.
Кожен хто вступить до УНСО повинен буде виповняти поручення командира, за не виповнення поручень буде кара.

В місті Дніпродзержинськ польовим командиром (тобто головним) є Євген Стончюс проживаючий по адресу: 4-й мікрорайон, Бульвар Незалежності 5,38, мобільний телефон:80965937518..
Хто хоче вступити до УНСО прошу дзвоніть чи краще приїжджайте.___________________________________________________________

Боротьба проти влади (продажної влади).

Ми разом будемо захищати свої права котрих в нас забирають політики, нові руські, продажна влада.
Ми повинні боротися кров’ю, своїм здоров’ям і життям, бо далі буде пізно. Поки ще ми маємо свою мову, свою культуру ми будемо жити, а коли це все зникне, то ми ніхто та ніщо. Бо мова і культура – це все що залишилося у нас в житті, а ще діти. Без цього нас нема.
Влада скоро втратить Кримський півострів, бо там багато за те щоб Крим належав не нам, а Росії. В Криму багато російських шкіл і тому їм краще належати Росії, ніж нам. Там більшість росіяни, або татари, а українців менше. Крим це ж Україна, так чому там йде пропаганда русизму, ХТО ВІДПОВІСТЬ???
А я ЗНАЮ, ВЛАДА. Ми кожен день чуємо, читаємо і бачимо владу котра не може нічого зробити, крім як класти собі у кишеню гроші (тобто хабара) автор на власні очі бачив, як депутату Верховної Ради давали хабара. Але за це чомусь їх ні хто не судить, а судять тих хто каже правду. Один з друзів автора потрапив у в’язницю через це він побачив, що політик брав хабара у бізнесмена за те що він закриє фірму конкурента. І він побіг до налогової міліції і все розповів, а потім начальник нал. поліції кудись подзвонив і через деякий час приїхало СБУ і його заарештувала. Ну і де ж тут справедливість, де хто це мені це скаже, ХТО???
Багато політиків продажні і тому нам важко жити, тому що як можна жити у країні де все робиться за гроші і якщо в тебе мало, а ще гірше взагалі немає грошей, тоді як жити? Якщо твоє соціальне становище гірше, ніж у багатих людей, то це не значить що ти вже не людина, якщо так і далі продовжуватиметься то країна буде не країна, а лайно собаче.
Український народ заслуговує на краще. Якщо б ті автори котрі боролися проти несправедливості знали, що їхні зусилля будуть марними то вони б жахнулися, тому що те що вони на протязі багатьох років робили піде коту під хвіст, то вони не писали би і тому їхні твори за наш час також актуальні.


___________________________________________________________

Москалі йдіть у дупу і не лізте не у свої справи

У звязку з нещодавними подіями у нашій країні було розпущено парламент. До цього у багатьох містах України було проведено мітинги. Росія у звязку з цим хотіла посилити вплив на Україну, але нехай йдуть під три чорти не чіпають нас, бо ми і так дуже багато настраждалися із-за Росії. Згадайте часи Радянської влади та ще раніще – що ми мали від взаемовідносин добрих з Росіею – тільки біль і страждання.


В мене є мрія, що Україна колись розкітне вийде з кризи, внутрініх поділів країни – що мої діти, онуки і тд. будуть жити у мирній країні, і все буде добре у Українського народу...


Але це лихе мрія щоб мрію здійснити треба за це все боротись, люди приеднуйтеся до мене і ми разом розберемося з ціею проблемою, я на вас чекаю – може це ви майбутне нашої країни.


___________________________________________________________

Дітям до 18-ти не дивитись.

Влада це – гавнюки срані, котрі роблять все тільки за гроші і мені це не подобається. За те що вони роблять треба їх повісити, каструвати чи навіть на кіл посадити.
Ненавиджу владу цих гнід позорних, котрі знижують авторитет України в очах інших і за це я їх готовий вбити, своїми руками задушити. Їх потрібно вішати, спалювати, бо вони тупі мавпи котрі люблять тільки гроші і дешеву славу.
И хто з цим не згодний, нехай цілує мене у дупу. Я буду боротись, моє слово всі почують і нехай я за це сидітиму мені байдуже, але я ніколи не буду мовчати.
Вовки позорні, ви влада я б вас всіх повбивав власними руками, дебіли довбані і ви мене не зупините, казнокрадці довбані я вас ненавиджу, призираю усіма фібрами своєї душі. Ви грабуєте бюджет нашої країни і через вас багато народу не отримує вчасно зарплатню, через вас пенсіонери, вчителі і багато інших отримують мізерну зарплатню, через вас крадіїв. Ви крадії бюджету країни і за це вас вбити мало, вас треба вішати, палити на кострах, садити на кіл і так далі.


___________________________________________________________

Проблеми України в минулому, теперішньому і майбутньому!
Автор Євген Стончюс.

Україна стає в епіцентрі нещодавніх подій, Росія піднімає ціни на газ і все через те, що Україна ігнорує її. Українські солдати воюють у Іраку, за що? Що Ірак зробив Україні, аж нічого, то чому наші бійці воюють, за те що Бушу молодшому не вистачає нафти, хіба це проблема України, що вона з цього має нічого, крім загиблих українських бійців. Родичі, дружини, матері отримують своїх близьких в гробах, за що таке українці заслужили це, хто відповість?
Нехай президенти тих країн котрі воюють і посилають невинних людей на війну, нехай посилають своїх близьких на війну і взнають тяготу утрати рідної людини!
Наш президент не може зрозуміти, що українцям не краще, коли країна воюватиме в Іраку. Що матерям коли вони взнають що їхні діти померли на війні дуже тяжко переносити тяготу утрати свого сина. Політики заварюють кашу, а народу розхльобувати ціною свого життя. І це все через політичних „Блядів”.
Я не можу зрозуміти навіщо взагалі воювати, що нам дає аж нічого, ну якщо подумати тільки ворогів. Наші батьки, діди, прадіди, воювали на першій мировій війні, на другій світовій війні: і що ми мали тільки горе, смерть і ще багато іншого чого я можу сказати, але промовчу щоб не засадили за грати за правду.
Наш народ страждав від ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 років. Народ дуже страждав не було чого їсти і вони їли все що могли знайти, а часто таке бувало що під час голодомору люди їли один одного, тому що Сталін забрав всю їжу у Українців і це тільки одне із того що наш народ страждав все життя, весь час наш народ потерпав страшні речі. Наприклад коли Польща уклала угоду з Великим Литовським царством про об’єднання в одну країну Річ Посполиту (яка відбулася в Любліні і з того часу називається Люблінська унія в 1563 р.). І якщо коли Литва правила Україною, то вона дозволяла нам свою культуру і мову, то коли почала правити Польща почалося національний гніт українців.
До вашого відома автор сам народився в Литві і жив там 6 років, а потім переїхав на Україну назавжди.
Україна повинна бути готовими захиститися від несправедливості політиків і ми повинні захищатися кров’ю і своїм життям, щоб раз і назавжди позбутися таких політиків, які розграбовують і так збіднілу країну. Багатьом людям через них не платять зарплатню місяцями, а інколи роками. Такі політики як Леонід Кучма (колишній президент України), про котрого журналіст Гонгадзе написав всю правду про нього, замовив його Кучма і Гонгадзе вбили за ЙОГО наказом, а кимось іншим.
А ще П.Лазаренко, Б.Березовський – награбували мільйони і збігли за кордон з грошима України. Але ж де справедливість, де!
Таким чином нашу країну в майбутньому велика економічна криза через всіх цих політиків. Що жде Україну у майбутньому я не знаю, але я сподіваюсь, що нас чекає нормальне життя, але це дуже тяжко.

Приєднуйтесь до мене у групу і будемо разом розбиратися з проблемами України.

Дякую читачів котрого зацікавила ця тема дзвоніть по номеру: 80965937518.


___________________________________________________________

Хто не з нами тому смерть!!!!!

Вставайте до революції проти гадів політичних, проти кривди, зниження, вставайте, прокидайтесь і побачте у якому ми світі живемо, нас кожен день змішують з лайном, а ми їм нічого не робимо, а пора б!!!
Об’єднуємося браття до боротьби проти влади. Чого ви всі так їх боїтесь мені лише 15, а я вже зрозумів проблему нашої держави. Ви всі об’єднуйтесь і боріться, як я, так мені тяжко, мене взяло на урахунок СБУ і мені взагалі одному тяжко боротись, але я не один нас таких кілька, а може бути сотні чи навіть тисячі, чого ж ви боїтесь я ж не боюся, я обрав шлях революціонера і мені байдуже сидітиму я чи ні за це я що роблю зараз те і буду робити в майбутньому і мене нічого не обходить.
СБУ буде цілувати мене у зад до тих пір, доки я на свободі і мені на них начхати, ЗРОЗУМІЛО ВАМ, рожі ворожі!
Я зрікся всього що в мене було в житті і пішов по шляху революціонера. І я буду писати це все до тих пір, доки влада не поліпшить нам життя.
Браття встаньте на шлях боротьби разом з УНСО – це ваше майбутнє і якщо ви не будете боротись то в нас ніколи не буде кращого майбутнього, тому що без вашої допомоги ми не зможемо боротись.
Україна переживає не кращі часи, тому що Росія підняла ціни на газ, в країні проблема з пташиним грипом і взагалі після виборів 2004 року в країні йде економічна криза. Нам це все важко пережити і тому багато людей ламаються під тягарем, але не я!
Я боровся за свої права і буду боротись завжди, яке б не було становище України. Я раніше вважав, що коли прийде до влади Ющенко, то буде краще, але я помилився, тому що ще гірше ніж за часи Кучми.___________________________________________________________

Що робити коли біда прийшла до тебе у країну???

Я думаю, що Україна переживае не кращі часи. В країні економічна криза і взагалі безлад. Всі сподівалися, що з приходом В.Ющенка, після «Помаранчевої революції» все буде краще. Але це незбулося. Ющенко не тільки покращив стан країни, а навпаки погіршив. Я взагалі невторопаю нащо таке робити, за кого голосувати, всі гарантують золоті гори, а потім «дулю з маком».
«В мене є мрія» - це початок предвиборчої кампанії В.Ющенка. Але яка там в нього віра погіршити життя українцям, чи нагарбати багато грощей з казни, чи що, я незрозумію, поясніть???


___________________________________________________________

Як тебе не любити країно моя - Україно!!!

Зараз не краші часи нашої історії, країна потерпає від кризисів. Я про це говорю, хоча якщо влада мене викриє мені буде тяжко, але як говорить Народна Арабська Мудрість - "Якщо боїшся - то не говори, а якщо сказав - не бійся." І я такий. Мені не страшно що трапиться і я буду стояти до кінця на своему, так що кому не подобаеться - йдіть у ДУПУ!!!
Я патріот своеї країни я буду до смерті боротися за права України. В одній газеті був опрос людей на такий вопрос «Чи голосували б ви зараз за незалежність України» - деякі люди відповили, що ні. Я готовий вбити їх за це! Наша країна повина бути вільною і незалежною від усіх.


___________________________________________________________

Моя ненависть до української влади.

Я пройшов через пекло і рай пишучи свою пропаганду, мене угнітали у школі, мене приводили до участку - били, знижували, але я не здався я буду писати хоч це і стоїтиме мені моїм життям. Мене переслідують, слідкують за мною, погрожують СБУ, але я не зламний і мене ні що не зломе і хай вони всі йдуть к чортам собачим. Я буду завжди буду боротись, зрозуміло вам.
Це моє життя я обрав шлях революціонера і від своїх ідей не відступлюсь ні на крок, ніколи. Я переживаю скрутні часи своєї боротьби і я потребую допомоги від інших, тому я залучаю нових людей у свою групу.
І якщо є у нас в країні люди котрі зі мною згодні, приеднуйтесь і будемо боротись з несправидлівістю.
Автор Євген Стончюс, Голова УНА-УНСО в місті Дніпродзержинську, Дніпропетровської області.Якщо з’явились запитання дзвоніть, або пишіть. Тел.+380676456748. E-Mail UNA-UNSODNDZ@bigmir.net, або james3@land.ruПожаловаться
Комментариев (1)
L_a_R_r_Y    03.08.2007, 03:03
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
Хеппи Бёздей Ту Ю!!! :01: :4: :62:
Реклама
Реклама