Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Київ…

9 мая´07 16:38 Просмотров: 255 Комментариев: 1
Вечір на потемнілому небі розсипає зорі. Одночасно вмикаються ліхтарі, вітрини, фари автомобілів. У вікнах високих столичних будівель з’являються тріпочуче, помаранчево−золоте світло. Люди повертаються додому, настає час відпочинку, повітря густішає, наповнюється ароматами вечора й весни, час призупиняє біг… Сонце, розпашіле і стомлене за день, також вже відпочиває за обрієм. Лише тоненька смужечка неба ще охоплена полум’ям помираючого дня… На небосхилі виділяється стрічка сизого диму. Люблю вечір. Такий спокій, як в душі, так і на цих безкраїх вулицях… Не знаю чому, та сердце моє прикіпіло до міста каштанів. Може мене не кожен зрозуміє, та для мене саме тут найпахучіші квіти, найгарніші весни, найпалкіший світанок. Діаманти зірок блищать найясніше саме тут, над сизим Дніпром, що поділяє навпіл столицю калинової країни.
Обожнюю осінній ранок у Києві, коли блукаючи парком, відчуваешь свіжість після рясного дощу и потрапляешь у барвистий листопад. Місто в цей час бере барви куполів своїх величних соборів і теж стає золотим. Навесні Київ просочується ароматами квітів, звенить співом веселих пташок, сяє теплом привітних усмішок перехожих. Зацвітає й символ − каштан, і його свічки «палають» вздовж широких столичних вулиць. Взимку Київ стає поважним і шляхетним паном, що мирно спочиває, очікуючи тепла, одягнений у кожух срібного снігу. Навіть в цей час місто не втрачає своєї чарівності, особливості, магії. Літо тут бурхливе, палюче, сповнене жаром сердець киян, сонця та буйності життя. Місто вирує, у повітря злітають звуки музики, спів вітру, дзінкий дитячий сміх…
Легкий, теплий вітерець пестить гілки дерев та кущів, намагається зазирнути у кожну бруньку, тікає з−під коліс авто на бурхливому проспекті, грається з волосям пересічних громадян. Дивлюсь, як за вікном вирує життя. Зворушлива усмішка торкається губ. Моє місто цвіте, а з ним зацвітає серце. Я була у багатьох містах, але там душі пусто і самотньо, немає волі, затишку й радості, вона замовкає, як пташка у клітці. В цьому місті живе моя мрія, моя радість, саме тут оселилися всі найкращі, найтепліші почуття.
З моїх вуст злітає тихе й щире «я люблю тебе… Київ…».
Пожаловаться
Комментариев (1)
Korrektors    09.05.2007, 23:42
Оценка:  0
Korrektors
:01: Очень красиво про Город с большой буквы!!! :62:
Реклама
Реклама