Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Буду постмодерністом?

12 мая´07 1:03 Просмотров: 699 Комментариев: 10
Усі постмодерністи пишуть про наркоманів. Усі постмодерністи пишуть про наркотики. Усі постмодерністи пишуть про секс. Усі постмодерністи пишуть про буржуїв, рекламу, гопоту, ще раз про секс, дорогі шмотки та банальність життя.
Усі постмодерністи були, чи принаймні, спробували на смак усе вищезазначене.
І коли черговий вундеркінд з Троєщини публікуватиме у відомому харківському видавництву чергову порцію й*баних гондонів, наша богема буде в авангарді читачів та критиків і на фоні "гангрени неба" з цією супергеніяльної книжки волатиме - "Так, це круто, клас, молодець Колян чи Толян, як там його?" .
Ні, я не хочу сказати, що у повсякденності люди не вживають у своїх промовах та просто висловлюваннях матюків, чи що треба писати з купюрами.
Просто іноді хочеться почитати щось нереально добре або справді сильне.А от останнього теперішньому постмодернізму якось не вистачає. А ще не вистачає якоїсь правдивості, чи що? Просто ці всі наркомани з книжок нагадують веселих зайчиків, що ширяються від нічого робити. І все це так весело і захоплююче, або навпаки, сумбурно і готично, темно і драматично. Нагадує фантасмагоричну казку з невеселим кінцем і смертю всіх персонажів водночас.
Можливо, французькі рекламісти наркоманського походження та їх рефлексія на фоні мегапотвор транснаціональних корпорацій це цікаво, але це не дає відповідей на те як мені, бляха-муха, жити в Україні, щось творити і не стати, водночас наркоманом чи алкоголіком на свою голову.
Бути постмодерністом? Ні, дякую. Я краще напишу про щось інше й по іншому. Ні, від того, що я не напишу про й*бані гондони вони нікуди не дінуться. Але у світі ще я вдосталь сакраментальних питань накшталт "Хто я?", "Куди йду", або, наприклад, "Що таке людина?" на які мені та ще багатьом треба знайти відповіді. А й*бані гондони? Вони почекають. Таке завжди було і буде.Тим більше, що про них напишуть постмодерністи.
ППС. Вибачте за брєд і за вздор, але такий вже мій стиль, що поробиш. А постмодерністи? Хвала їм і хула.
Теги: брєд
Пожаловаться
Комментариев (10)
Отсортировать по дате Вниз
meet_james_bond    16.07.2007, 00:13
Оценка:  0
meet_james_bond
Ок. Позже сообщу о впечатлениях
G_I_Joe    16.07.2007, 00:13
Оценка:  0
G_I_Joe
Сообщи, сообщи..
Мені буде дуже цікаво.
meet_james_bond    15.07.2007, 22:39
Оценка:  0
meet_james_bond
Ага, меня произведения такого рода вгоняют в состояние апатии и немножко депрессии дня так на три. Потом просто понимаю, что это глупо, на меня действовать не должно и все такое.
И все равно продолжаю читать. Хах.
G_I_Joe    15.07.2007, 22:39
Оценка:  0
G_I_Joe
Подивись, будь-ласка, "Соляріс" Тарковського. Ок?
Дывный    12.05.2007, 22:33
Оценка:  0
Дывный
Така література зникне тоді,коли підніметься моральний і розумовий рівень людей в цілому...А це можливо лише в декількох випадках:переселення на марс, чи природа візьме своє, перемочить половину таких людей на землі, і залишить лише найкращіх,типу за природнім атборам.:01:
Чувак,тобі респ.Пробачатись не тре, і то не брєд...Досить розумні речі,для кого б ти їх не писав..Для себе,для читачів,чи для щоденника(повторююсь).
G_I_Joe    12.05.2007, 22:33
Оценка:  0
G_I_Joe
За розумні речі подякую. Тобі теж респект і уважуха. А особлива подяка за те, що твій нік правдивий, що зустрічається досить рідко. Ж)
"До новых встречъ..."
Ангел**    12.05.2007, 19:27
Оценка:  0
Ангел**
пишуть те, що читають люди...а наш читач досить невибагливий - жіночі романи чи ще якась попса...і люди те читають. Така література зникне лише тоді, коли зникнуть люди, яких задовольняє та бутафорія, що немає нічого спільного з нашим життям...
G_I_Joe    12.05.2007, 19:27
Оценка:  0
G_I_Joe
Я теж не люблю Дар'ю Доцову....
ж)
AlesandraFioni    12.05.2007, 01:08
Оценка:  0
AlesandraFioni
а в чому проявляється постмодернізм в літературі? а то я не шарю у стилях:01:
G_I_Joe    12.05.2007, 01:08
Оценка:  0
G_I_Joe
Ну почитай там Бегбеде, наприклад (але він ще досить пристойно пише...). А бо щось із наших молодих письменників.... Проявляється він у тому, що естетизують потворне і пишуть про секс і про наркоманів і про те, який довкола голімий світ...
Реклама
Реклама