Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Легенда про пісенну душу цимбал

12 мая´07 19:09 Просмотров: 4630 Комментариев: 2
Легенда про пісенну душу цимбал.


Одного разу люди на землі забули про пісню. Кожен спішив до своєї праці – одні на поле, інші на пасовисько, хтось до млина. А ввечері рахували прибутки.

Ніхто і не зауважив, як зникла пісня.


Попала душа пісні до раю. Каже до неї Бог: “у раю є багато місця вибери собі те, котре тобі до вподоби ” Понесли ангели душу пісні до водички, задзюрчало джерельце голосно і каже:” о ні це не моє”. Понесли ангели душу до золотого дзвону, задзвенів дзвін і каже: “о ні це не моє”. Побачила душа пісні під деревом райським старенькі цимбали і каже:” я тут зостануся” І заграли цимбали величальної, і заграли цимбали пісенної, і зібралися ангели райські, і зійшлися святі Божії.

І зачув Господь пісню новую ! І сказав сильним голосом: “Вінчаю вас в одно цілоє, живіт на віки вічнії” Даю вам мир і злагоду, даю вам струни з променя.

Ідіть на землю до людей, навчіть ії співати мене прославляти”.


І відкрили ангели дорогу з раю до землі, і зійшли на землю святі люд святити до Бога навертати а з ними цимбали і пісня повернулась до людей щоб Господа величати.


З тих пір люди не розлучалися з піснею. Живе пісня серед нас. Чути пісню і на полі і на пасовиську, і в млині і біля церкви Божої.

А співають людям цимбали про Бога і сьогодні

Не віриш ? Послухай!


о.Валерій Сиротюк
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Светлый_котенок    12.05.2007, 19:35
Оценка:  0
Светлый_котенок
Дякую тобі дуже за твій запис у щоденнику про цимбали!!!
Так, справді - це найчарівніший інструмент із тих, що я знаю... :01:
Обожнюю слухати музику цимбал, а ще більше грати на них... :01:
:4: :4: :4: :4: :4: :4: :4:
P.S. Шкода, що дуже мало людей знають про цей чарівний інструмент.
дора74    12.05.2007, 19:35
Оценка:  0
дора74
Тобі спасибі за швидкий відгук.Насправді ти дуже щаслива, вмієш відчути такий інструмент і грати на нім.Я так люблю красиву народну музику і старовинні легенди!Приятно було дізнатися, що це ще когось схвилювало.
Реклама
Реклама