Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"А за окошком месяц май..." або "Хіба хтось сказав тобі, що буде легко?

13 мая´07 12:54 Просмотров: 519 Комментариев: 6
"А за окошком месяц май, месяц май, месяц май..."

Май, травень, mai - обожнююю цей місяць!!! Не тому що в цей місцяь мій день народження. Ні! Він просто якийсь сонячний, радісний, рясний на усілякого роду знайомствами, безліччю приємних людей, що тебе оточують, вражень, якогось такого щастя, спокою і незгасаючої посмішки долі! Авжеж є негаразди, непорозуміння, але вони настілкі незначні, тому хочеться щоб травень ніколи не закінчувався!!!

Не хочеться, щоб приходив червень, навіть якщо згадати, що там весілля мого друга! Червень чомусь повна протилежність - безліч розчарувань, особливо в тих людях, якіі тобі дуже любі, випадання із мого життя цілої низки людей, які згодом хоч і з'являються, але вже не такими, якими вони були до того! Навала дрібних проблем, кожна з яких виникає з попередньої, поява знервованості та відчуження від усього! Брррр не хочу!!!

Але він не минучий, тому хочеться вірити, що все буде добре, і може навіть ще краще, ніж було! А якщо і ні, то "Хіба хтось сказав тобі, що буде легко?"
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Peresvet    17.06.2007, 13:10
Оценка:  0
Peresvet
После всего присходящего у меня потом в голове крутилась только одна песня - М.Круг "Свобода" из альбома "Посвящение", послушай если что
ЩасливийЛелека    17.06.2007, 13:10
Оценка:  0
ЩасливийЛелека
хм...послушаю!
Peresvet    14.05.2007, 20:30
Оценка:  0
Peresvet
Не боись, профессор. Твоего кента, возможно, будут скальпелями кромсать, а он не унывает. Прорвемся :02: :93:
ЩасливийЛелека    14.05.2007, 20:30
Оценка:  0
ЩасливийЛелека
абавязково
Сонечко_Ясне    14.05.2007, 11:26
Оценка:  0
Сонечко_Ясне
Ромцю, я з тобою не погоджуюся, адже ти ще не знаєш, що тобі приготувала тьотя Доля і тьотя Випадок. Місяць літа, хоч він і сповнений для тебе купою неприємних відчуттів і передчуттів може принести тобі безліч цікавих подій... просто повір!!! Дійсно, просто повір. Це важко, а хто сказав, що буде легко! Ти вчора мені сказав, що у мене всі показники дипресії... то у тебе, мій людбий, всі показники переддепресії, яку можна побороти! Головне захотіти!
ЩасливийЛелека    14.05.2007, 11:26
Оценка:  0
ЩасливийЛелека
Не тьотя, а дяда випадок!!!
Подивимось, що воно таке буде!

І нема в мене депресії, в мене все гуд, я б навіть сказав супа гуд! Але досвід попередніх років показуєте, що я написав!
Якщоб в мене був депресняк, то я би не писав ось це : "хочеться вірити, що все буде добре, і може навіть ще краще, ніж було! А якщо і ні, то "Хіба хтось сказав тобі, що буде легко?"
Реклама
Реклама