Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Інтелектуальний соціум інтернету ВІДГУКНИСЬ!...

14 мая´07 11:06 Просмотров: 542 Комментариев: 7
На моє переконання людину зробив людиною соціум, а не праця. Людина може еволюціонувати лише тоді, коли помічає якийсь позитив/негатив у іншого. Кожному важлива та субкультура до якої він себе відносить. А іноді, на певному етапі, людина розуміє, що те оточення в якому вона знаходиться зараз не дозволяє їй просуватись далі (нехай навіть у світле "майбутнє:) ).
Головне це в потрібний момент зловити себе на думці: "СТОП! Я здається варюсь у власному соку. Треба щось міняти!". от тільки не завжди знаєш що. Проте, насправді варто просто змінити оточення, можна не повністю, хоча б трішки - і все може змінитися.
Коротше, інтелектуальний соціум інтернету ВІДГУКНИСЬ!...
Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
GoingToFree    01.06.2007, 20:59
Оценка:  0
GoingToFree
так....дійсно не вистачає такого оточення...поспілкуватись о високих матеріях..посперечатись...я відчуваю інтелектуальний голод...
Ангел**    20.05.2007, 22:51
Оценка:  0
Ангел**
можна було б сказати : "я не винний у своїх недоліках, то все дія соціуму, я зріс у непідходящому середовищі. А про Мауглі)) можу пояснити мій погляд, але :02: ти вже й так замориася читати...напишу з цього приводу замітку у щоденнику)) захочеш - зайдеш почитати :05: доречі, чекаю й твоїх коментів у моєму щоденнику)))
alexey_NTSA    20.05.2007, 22:51
Оценка:  0
alexey_NTSA
А відмовки вигадують слабкі просто люди. За будь-яких найжахливіших умов потрібно стиснути зуби і йти в перед.
А до щоденнику вже заходжу :)
І ще дякую, що в інеті з'явилась людина, яка не соромиться назвати себе інтелектуалом :)
Ангел**    20.05.2007, 22:48
Оценка:  0
Ангел**
> Дякую за коментар чекаю на нові.... о, від коментів ти не відкрутишся :02: я тебе зрозуміла... просто моя думка полягає у тому, що яким би не був соціум все одно вирішальну роль грає сама людина... Декілька людей за однакових обставин, обстановки діють по-різному. Як казав Екзюпері, що "Победа...поражение...эти высокие слова лишены всякого смысла. Жизнь не парит в таких высотах; она... рождает новые образы. Победа ослабляет народ; поражение пробуждает в нем новые силы... Дишь одно следует принимать в расчет: ход событий." Я про те, що одну людину поразка ламає. а іншій додає сил... Нас формує не соціум, а НАША РЕАКЦІЯ на нього. Людина - то матеріал. глина, з якої ми власноручно формуємо себе. Імхо безглуздо скидувати все на соціум... тоді
alexey_NTSA    20.05.2007, 22:48
Оценка:  0
alexey_NTSA
Екзюпері класний хлопець :) Але люди діють по різному тому що виросли вони в різних умовах (різні сімї, різні відносини) - це є просто формуюча дія соціуму :)
Ангел**    18.05.2007, 15:15
Оценка:  0
Ангел**
Не можу повністю погодитись, що людину робить Людиною соціум. Людина робить себе Людиною сама(вибачаюсь за тавтологію). Все те, що нас оточує (люди, книги, враження, події ітп) звичайно бере участь у нашому формуванні, але вибір завжди за нами...Тільки людина хазяїн і творець власного життся, духовного росту...ми рамі вирішуємо, як реагувати на чинники всього нас оточуючого
alexey_NTSA    18.05.2007, 15:15
Оценка:  0
alexey_NTSA
От дивись, ти назвала люди, книги , враження, події. Це усе є соціумом.
Книги пишуть люди, враження можуть бути іншої людини, але вони на тебе справляють враження(вибачай за тавтологію:):):) ) і вони відобразяться на твоєму настрої, події... так події ж відбуваються теж завдяки людям (новини по телевізору, друзі в школі, співробітники на роботі).
Гарний приклад філософів про Мауглі. Хлопець жив у стаді вовків (до речі, були в дійсності такі випадки) і лише у книзі він потім став ну, майже цивілізованим. Насправді людина після такого не може спокійно жити в суспільстві.
А взагалі ця замітка несла за головну ідею наголос на тому, що іноді потрібно змінити оточення для подальшого розвитку самого себе.
Дякую за коментар чекаю на нові....
Реклама
Реклама