Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Актуальне

15 мая´07 1:11 Просмотров: 450 Комментариев: 4
Космос допоміг і мутний період життя залишився позаду...тому його вже актуальним не назвеш...та з нього я виродила прекрасний висновок, який маю пам"ятати: навіть найсвітлішим, найдобрішим, найпозитивнішим людям треба вміти захищатися, а ще краще--мати зброю.
Пригадую, моя думка з цього приводу формувалася класі в 9-му, коли я прочитала есей про крила і кігті...ясно, що тоді мені прагнулося кігті відкинути подалі і назавжди...тепер же я думаю, що для повного комплекту--хай собі будуть--не тяжкі.

Привіт Вєрочці! Я так рада , шо Вєра на2-му місці! Так щиро рада! Це ідеальний розклад! І Вєра --маладєц, і Україна обскакала Росію "Рашша гудбай!", і.... і! Якщо на першому місці все ж "Молитва"--значить ще не все втрачено, і не всі ще деградували остаточно.
Це могутній привід для радості--нам ще жити в цій Європі.
Всі пам"ятають, яка країна не поставила нам жодного балу--це Албанія. От де найбільш адекватні люди я вам скажу. Їх гоп-гоп не цікавить, хоча хто зна...може їх цікавить щось іще сатиричніше....

Питання! Як не отупіти під час сесії?
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
ale4ka-bu    18.05.2007, 14:59
Оценка:  0
ale4ka-bu
Ти знаєш, після другого дня залікової сесії я з тобою повністю згодна...... Тупіємо на очах.....
Шумка!    18.05.2007, 14:59
Оценка:  0
Шумка!
Бугагага!
ale4ka-bu    16.05.2007, 17:06
Оценка:  0
ale4ka-bu
Киця моя! Краще скажи, як не отупіти після сесії за 2 місяці відпочинку???
А від Вєрочки реально не очікувала такого.... Думала, ми взагалі пролетіли..... Таке. :06:
Шумка!    16.05.2007, 17:06
Оценка:  0
Шумка!
БУ, влітку, яке ми частково проводитимемо разом, є масса методів для підняття інтелектуального рівня!!! Обіцяю, шо скористаємося по максимуму вільним часом, якщо захочеш :)
Щиро вірю , шо людина живе по-справжньому тільки тоді, коли вона має багато вільного часу. Ще такий дядько як Ніцше сказав, що якщо в людини немає двох третин дня для себе--то вона раб. Карочє, в світлі останніх подій--я раб :)
Та й таке то.
Реклама
Реклама