Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Фух......

15 мая´07 17:53 Просмотров: 388 Комментариев: 4
Відвела душеньку.

А швидше, перевела дихання, висунувши краєчок носа у віконце до широкого світу - прекрасного світу спілкування з людьми.

За це я винна декому палку ковбаси. Кицько, просте людське спасибі..... Просто бо ти є. Повзи в палатку, будемо жерти!))

Завтра знову в астрал. Два заліки, і три тижні сесії. Два тижні парива з сербами - коли пил гучних розмов і кабінетної пишності всівся, виявилось, що я їм таки куратор, єдиний, авторитарний і всевладний, а всі серйозні і пихаті - чи десь їх нема, чи падають на мороз. Самі по собі серби - золоті люди, цілком самостійні і не хочуть нікого напружувати, але..... Йобнутий інститут, навіщо запрошувати людей з іншої країни, коли ради їм дати не можете в своєму дурдомі???

А тим часом в Сербії сьогодні мали б затвердити уряд. І затвердять, подітись їм більше нікуди, питання тільки, коли. Вже, чи не вже? Дав хтось про це новину, чи не дав??? Ярослав у відрядженні, анонси знову на мені.
Не те щоб купа маячні, яку так треба переробити, що при погляді на неї опускаються руки. Швидше це схоже на море, яке треба якомога швидше переплисти, але йому не видно берегів. Секунди немає навіть упхати плеєр на зарядку чи зробити чаю. Це спочатку руки опускалися - тепер вони вже самі по собі рефлекторно тягнуться до клавіатури. Плавальні рухи, здійснювані моїми власними пальцями, - все, що я бачу протягом дня.

Купила свіжий "Релиз-ЮА" - маю на вечір фільм "В бой идут одни старики". Унікальний журналець, через дівідішники в фожному номері розмітається з прилавків за мить - ледве вихопила собі. Хай всі підуть нафік, хоча завтра і заліки.
У гуртожитку вирубили гарячу воду на два тижні. Ця новина висить у вечірньому нагрітому повітрі разом із сигаретним димом. Навіть видно крізь прозорий вечір, як вона літає понад головами студентів, що, як кролики, обсідають гуртожитський поріг навіть о десятій вечора.
Надворі вже пахне геть зовсім літом.
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
grep    18.05.2007, 14:42
Оценка:  0
grep
...сисадмин тоже человек ;-)
Пустельник_    18.05.2007, 14:42
Оценка:  0
Пустельник_
И панк - человек. А вот я уже, кажется..... лошадь......... Можно делать ставки, добегу или не добегу))))

Привет, человек))) Рада, что ты наконец появился)))))
дышать    16.05.2007, 10:55
Оценка:  0
дышать
...І мене залишили без гарячої води.
Вчора гріла два відра води))
Викупавшись, відчула себе людиною...

няв...
*Або краще, ніж людиною)))*
Пустельник_    16.05.2007, 10:55
Оценка:  0
Пустельник_
Тобі добре, кицьки язиком себе можуть вилизати...... А я вже сьогодні мушу шукати десь в гості зі своїм рушничком і феном..... Бо завтра всім казатиму, що я панк, чи сіс-адмін))))))
Реклама
Реклама