Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Сумно

15 мая´07 19:03 Просмотров: 1197 Комментариев: 0
Сумно..Так нестерпно важко і щось мучить мене зсередини...Та що ж це з Тобою?..
Вчора..Я поїхала до Тебе, телефон не відповідав, вдома сказали "він зайнятий, передзвонить пізніше"-єдине, що про що Ти забув-я чула Твій шепіт.., піднялася до Тебе, подзвонила в двері, "хтось" підійшов до дверей, потям якийсь шурхіт, інші кроки,., відкрила сестричка, ледь не ховаючи очі повідомила, що Ти вийшов.., подякувала, спустилася..підбираються сльози, підступно котяться по обличчю, в тілі тремтіння..
Навіщо Ти так, а?
Думала втікти..Але..Купила водички, випила, подзвонила другу-психологу(дякую, що він такий є в мене), вмилася, наче заспокоїлася..Набралася сил, подзвонила..Пішов виклик, подумала щоправда що то знов домашній, скинула...виявилося що таки мобільний, але знов "абонент не може прийняти ваш дзвінок"..Твій дзвінок..
"....може в середу? - я під будинком.Ти вдома? - нуу я зайнятий -так Ти вдома? - нууу- корочє кажучи. Сашуня закінчуй цей дитсадок, я чекаю на Тебе внизу.в Тебе є 5 хвилин на збори.давай"..Скинула.Здивувалася своїй дивній сміливості. Сіла під будинком. Чекаю.
Вийшов.
відчуваю Твоє ледь вловиме хвилювання і очікування..
"мабуть щось хотіла сказати раз приїхала? - мабуть.."
"просто треба у справах, якби не треба було б, то не вийшов"..
Дивний Ти і не логічний..Я б не поїхала вчора поки Ти не звільнився б..Такий категоричний настрій я мала вчора..От так..
"ну що це за дитсадок,а? *посмішка*- де? це ти почала дитсадок..що це за міри такі радикальні? - які придумала такі і міри*посмішка*. Твої "завтраки" що Ти мене кормиш не такі смачні як навіть та ж манна каша в садочку"
\\\\\\йдемо на маршрутку, говоримо..періодично намагається вимучити з себе посмішку..говорить уривчасто,..
/////маршрутка..платить кожен за себе..(незвично..раніше або Ти, або я....та нічого)
поглядає на мене і ніби шукає знайоме чи ..(не знаю..просто якось наче розглядає мене), формальна розмова на рівні як живеш-що нового..зрідка посміхаємося..
"то може таки якось зустрінемося,а? - можна..- коли? - ще точно не знаю.. я подзвоню- може, з Тобою закластися на щось щоб Ти подзвонив?*посмішка* - я ж сказав, що подзвоню..- ну добре..сподіваюся не перекладеш цю місію знов на мене - я не дам тобі шансу подзвонити..-невже вимкнеш телефон?*лукава посмішка* - ні, просто подзвоню першим.."
проїхали ще кілька хвилин, попрощалися..помахала у віконце - помахав і він..ще раз озирнулася..

Виявляється, я навчилася краще справлятися з власними емоціями..а ще..я - жива..
Я не бачила Тебе більше місяця..Я думала, що сумую за Тобою..а Ти чужий......
....Кохаю?...Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама