Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Я кличу тебе перед грозою

17 мая´07 12:35 Просмотров: 396 Комментариев: 2
Я кличу тебе перед грозою. Не впевнена, що знаю твоє ім'я. Назву тебе...Квинтиліаном. Ти, певне, був би в захваті.
Скільки століть ми не бачились? Ми не бачилиь так довго, що тепер вважаємо ніби очікування зустрічі – це і є життя.
Читаю тебе між рядків. Це, кажуть, нині знову модно. У тобі заховано одну правду між двома побрехеньками і я невтомно намагаюсь відшукати її.
Ти – моя тиха пристань, моє шаленство, кохання мого життя, швидкоплинне захоплення. Ти – друг, однодумець, клон, антипод. Моя міць, моя слабкість, все, ніщо. Ми живемо в різних вимірах, розмовляємо різними мовами. Розуміємо один одного на рівні підсвідомості, спілкуємось телепатично.
Чекаю прибуття твого потягу і не можу вгамувати серцебиття. Мушу трохи схилитись, щоб обійняти тебе. Кілька вимушених посмішок...Ніяк не можу втямити чому телепатія діє лише на великій відстані. Зараз нам не потрібні слова. Світ такий, як і був, але ми не у ньому. Бути разом – єдине, що нас наразі турбує.
...Після любощів я каменем лежу на твоєму плечі. Ти вже не кохатимеш мене сьогодні ввечері, бо знаєш, що мені необхідні 12 годин, щоб відновити свою незайманість. Для того, щоб ти знову мене дефлорував.
Чи прагнеш ти фізичної близькості, чи прагну я досягти оргазму? Напевно, ні. Хороше просто, втупившись в стіну, відчувати потилицею твій подих.
Нам потрібно побути разом. Ми ж так довго на це чекали. Нам просто більше не було на що чекати...
Кожен сам по собі. Я самотня за власним бажанням, ти – через вибрик лихої долі. Зустрілись випадково, ніколи не належали одне одному, тому й не втратимо одне одного ніколи.
Завтра о цій порі ти поїдеш. Прощатимемось зовсім недовго. Нам ще досі не потрібні слова. Нахиляюсь трішки, щоб обійняти тебе.
«Коли ми зустрінемось?» - питають твої очі.
«Через століття» - відповідають лукаві кутики моїх вуст.
З якоюсь божевільною полегкістю видихаю «прощай» і «люблю». Я радію з того, що ти їдеш. Адже моє життя – самотність, мій нормальний психічний стан - очікування...
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
MAnysya    05.06.2007, 18:58
Оценка:  0
MAnysya
чуттєво і креативно..
дуже гарно.. :4:
Subotnya_Kox@nk@    05.06.2007, 18:58
Оценка:  0
Subotnya_Kox@nk@
Дякую, іноді так пишеться:)
Реклама
Реклама