Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Люблю цю історію=)

18 мая´07 16:29 Просмотров: 528 Комментариев: 9
Вітя пам"ятає..просто вона классна=)

ВІН та ВОНА(передмова)


Вона ніколи не знала ЩО таке почути "ні,я тебе не кохаю". Всі,з ким вона була до нього кохали її до безтями. Тепер вона розуміла,що такого,що вона відчуває до нього ще ніколи ні до кого не відчувала...так,було колись щось типу кохання, але порівняно з цим, то було дитинство. Вона не могла сказати,що вона вже зовсім доросла...Ні!..але це почуття огортало її все більше і більше. Вона хотіла щоб весь світ знав про це! так!...вона знову кохає...знову?!...чи ВПЕРШЕ?!
Він її кохає мабуть теж уперше...а може ї зовсім ще не кохає...Їй тяжко про це думати, але думко лізуть у запалений мозок, як бджоли на мед.Вона думає, що все це скоро скінчиться...НІ...не її кохання...Вона боїться іншого! Боїться, що скоро він подумає, що все це лише гра...Лише ніщо...лише свічка, яка загорілася, і скоро має згаснути...
Найбільше в своєму житті вона боїться почути слова від нього...ті, найстрашніші, ніколи не чувані слова:
"я тебе не кохаю"Він сидів за столом..дивився на монітор де було її фото.Він хотів покінчити з ТИМ життям. Хотів більше ніколи в житті не відчувати ТОГО болю..Колись вона його покинула..тепер ВІН покинув її. Він не кохає її...чи може просто боїться?!Він хотів втекти від ТОГО життя..від минулого..від неї,але для цього спочатку треба втекти від самого себе!
Задзвонив телефон...SMS..так..це те,чого він боявся..SMS від неї..
"Вибач за все..я була дурою"
Він швирнув тебефон об стіну,і той розлетівся на 3 частини
"НІ!!!ні...не хочу!!!я не повернуся до ТОГО життя"-думав він.думки роїлися в голові.-"не хочу більше болю!"
Він намагався перевпевнити себе,що вона-то минуле,яке принесло багато болю..і що він не хоче продовжувати те,що колись почалось. Але він знав,що то лише страх...
"вибач,але ти-це минуле,і я такого більше не хочу!я тебе кохав...колись!тепер в нас нічого не може бути!"-написав він їй.Але він сам знав,що це не правда..він брехав і їй і собі.
Вночі він не міг заснути..думав..плакав...
Вранці йому подзвонила їхня спільна знайома...Він не хотів з нею говорити..бо знав, що розмова буде про неї..про дівчину з ТОГО життя,але він все ж таки взяв трубку..
-Алло!-спочатку його голос звучав роздратовано, але з першої ж секунди він зрозумів що трапилось щось погане.Він намагався сховати страх, взявшийся з нікуди..
-Алло,чувак?Слухай мені треба терміново з тобою поговорити. Це дуже важливо!. Я зараз приїду до тебе..Давай адрессу.
-Записуй... але до чого така терміновость?чесно кажучи я не дуже хочу зараз когось бачити..Причина суттєва?
-Більше ніж! чекай. Буду через годину
Пройшло пів години він нервово вимірював кроками свою квартиру.Панічний страх невідомого походженння розивався по всьому тілу, зковуючи рухи.Нарешті в двері подзвонили. Він відчинив,там була їхня знайома. Вона була не схожа сама на себе. Її обличча не виражало ніяких емоцій, а очі були схожі на дві пустих ями. Навіть не поцілувавши призустрічі вона почала,стоячи в дверях:
-Вдихни побільше потівря....Тепер слухай, - її голос був вбитий горем,- твоя колишня дівчинка розбилася, впавши з вікна...Насмерть....
В нього в очах різко потемніло...на груди впала пепідйомна тяжесть...останнє,що він пам'ятав так це її фото перед очами..потім воно провалилося в безодню...
Він довго не міг приїти в себе. Все було ніби в тумані..ось знайома..вона намагається щось пояснити,але він нічого не розуміє. Він чує, що знайома йому розповідає,що ніби його кохана, з ТОГО життя...дивилася в вікно..вона була п'яна...потім різкий порив вітру...вона не втрималася....
Його мозок відмовлявся щось розуміти...він розумів лише одне:її вже нема..його маленької кароокої дівчинки вже НЕМА!а значить і нема його!..бо немає вже на світі його сенсу життя..
-скажи мені,що це не правда!...може вона зара в лікарні..а померла хтось інша?..може...лікарі помилилися..вони ж на роботі цілими днями...втомлюються...,-він сам вірив в свої слова...ну звичайно!вона жива!..як вона могла померти?!ні..вона жива))він прийде в лікарню,і зрозуміє,що то лише глупа помилка..він зайде до неї в палату..обійме її..скаже, що кохає її.Він буде навідувати її кожен день..принесе їй плеєр,і вона разом будуть слухати її улюблений"30 seconds to mars".але раптом він зрозумів,що це все лише ілюзія і самообман. Він її більше ніколи не побачить..не доторкнеться до її волосся..не поцілує..Він зрозумів, що більше не хоче жити...
ТАК! тепер він буде поряд з нею..і зможе сказати все,що тримав в душі весь цей час!Тільки зараз він зрозумів, що не тре ховати своїх почуттів, адже потім може бути пізно....занадто пізно..
Нажаль це просте відкриття досталося йому такою великою ціною.....
Він сидів на підлозі спершись спиною об стіну в своїй кімнаті....він розумів,що її вже нема! Хвиля болю..нестерпного болю огортала його..охоплювала кожну клітинку його тіла. Він розумів, що ніякого вітру не було...що то був не нещасний випадок..В цьому винен ВІН!і він це знав.
Він згадував, як сказав їй НІ!..Як переступив через себе...через свої почуття...Кого він зробив героєм?!
Зараз він готовий віддати все, для того, щоб вона була поряд...щоб вона була з ним!
Але він вбив...він вбив найголовніше-КОХАННЯ! Лише через страх.
Без неї..без дівчини з ТОГО життя..без його найбільшого кохання цей світ йому став сірим, пустим і чужим! Навіщо жити коли вже ніщо не зможе принести йому радість?!
Він ридав через те,що розумів, що він..ТАК..саме він вбив кохання..
"якщо ти кохаєш людину навчися вибачати. Вибач їй все: зраду,біль ..і кажи їй,що ти її кохаєш.,говори частіше,бо в один жахливий момент може бути пізно! Адже вибачати не так сложно! Вона принесла мені багато болю..але зараз я б віддав все, щоб повернути час назад...не допустити цієї жахливої помилки.."
З такими думками він потроху видавлював з пачки вже 17 таблетку..потім поклав їх всі в рот..і ковтнув. він знав..в нього залишалось ще максимум 15 хвилин життя..Він вже нічого не хотів виправляти..його гріла думка, що через 15 хвилин він буде з нею!
Він сів за стіл..Включив монітор..дивлячись на її фото писав:
"Я тебе кохаю я тебе кохаю я тебе кохаю я тебе кохаю я тебе кохаю я тебе кохаю я тебе кохаю я тебе кохаю я тебе кохаю...я тебе вибачаю"


Так померло кохання...так померли ми....
(с)
Пожаловаться
Комментариев (9)
Отсортировать по дате Вниз
ALERGIYA_id90408    14.05.2012, 20:55
Оценка:  0
ALERGIYA_id90408
спустя 6 лет я это читаю вновь............................ .............
шпАтель_ыыы    21.05.2007, 02:53
Оценка:  0
шпАтель_ыыы
крутО дуЖ....мурашкИ по шкірі....ехЬ....=(
Мультяшка_    20.05.2007, 14:13
Оценка:  0
Мультяшка_
*Классная
Мультяшка_    20.05.2007, 14:12
Оценка:  0
Мультяшка_
коассная история.................тока грусная................. :04: :04:
тварь*    18.05.2007, 21:23
Оценка:  0
тварь*
бліНа...аЖ сльоЗи на очАх......меНі ваЖко читатИ такі ІстОріє....ще Є Одна..теж На ПоДоБі Цього ЛиШ етАмпро ізМену..але важко....-((
POSITIV!*mzfk    18.05.2007, 21:23
Оценка:  0
POSITIV!*mzfk
...ехх.....а ти уявляєш ЯК мені було, коли я це писала??!!...хех....
WeeMaeRi    18.05.2007, 21:05
Оценка:  0
WeeMaeRi
А ця історія була на справді?
POSITIV!*mzfk    18.05.2007, 21:05
Оценка:  0
POSITIV!*mzfk
вона була...ми все це відчували..от тільки до смертей.до цього не дійшло..
marguless    18.05.2007, 17:29
Оценка:  0
marguless
я тебе цьомаю у носа і гарненькі щічки)))тільки позитив.моя розумниця)
Реклама
Реклама