Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Львів...Нарешті моя мрія збулася=). Я щаслива!

21 мая´07 15:19 Просмотров: 1072 Комментариев: 6
На цих вихідних ми з подрузями гайнули до файного міста Львова. Сказати що я туди хотіла дуже потрапити, це нічого не сказати--ця тема в нас постійно обговорювалася і ми таки зробили це)))))))). Доситть багато я читала і чула про Львів, але буду не дуже оригінальною якщо опишу ОСОБИСТІ враження від міста. Е...Ну як там, з вокзалу почианають?
Він такий милий (милий воказал, це ж треба...).Оформлений під старовину, дуже схожий на Парижський чи то Лондонський.Залізні склепіння перекриті склом, всі телефонні будки і торгові кіоски дерев"яні з симпатичними дашками...Дух вишуканості відчувається скрізь: у затишних кав"ярнях, магазинчиках, будиночках. Основний транспорт--трамвайчики та маршрутки...Але місто невеличке і найкраще гуляти пішака по бруковці. Мої улюблені трамвайчики!!! Особливістю являється те, що вони ходять практично по всьому місту, лише по одиному вагону-гармошці (!) і проїзд для спудеїв скаладє 30 коп.(такого поняття як проїздний тут не існує, або вперто ігнорується). Пізніше я бачила декілька траліків, але вони виглядають дико і не до місця. Зате які тут зупинки))) одна львіська---мабуть, як київських штук три.
Карти в нас не було, а тому ми забили і йшли куди несли ноги...при цьому ми побачили всі визначні місця і шлях краще запам"ятався).
Чудова архітектура+море зелені=настрій підривний.
У Львові дуже багато каштанів (а нам ще й пощастило потрапити у ту пору коли вони цвітуть), він може гідно посперечатися за кількістю цих рослин з Києвом. Їх солодкий аромат розливався тонкими потічками по всіх вуличках). Тута дуже багато провулочків і узвозів, і кожна відкрита арка так і манила нас заглянути, а що там у доврі? Ну що ми в принципі з Танцьою регулярно і робили, потім зайшли до одного львіського будинку тут дуже прикольні спіральні сходи.
Таке відчуття що ти у рідному місті, все таке знайоме.Привітні люди, які радо допомагають порадою, вивіски українською, маленькі магазинчики де угідливо питають "Що пан/пані бажає"?.
Великих супермаркетів нема, лише господарчі товари.
Тут можна побачити звичайну картину коли на одному боці вулиці вивіска бутік "П"єр Карден", а на іншій стороні все по 33 гривні).Це вважається нормальним.
Дуже багато аптек по всьому місті...гм...А сам музей-аптека манюнє приміщення з дієючою апткеою.
Коли я збиралась у доргу, мну дали рекомендації спробувати три речі:Пиво, каву та солодощі.Ги-ги, цікаво у якій послідовності?
Мушу зізнатись: все це я спробувала і дуже сподобалось...
Пиво...хоч я і не палкий шанувальник, але мушу дати відмінну оцнку свіженькому пивцю. Зачьот)
Кава...ах...при цьому слові в мене і досі в носі лоскоче гіркувато-солодкий армат...Куштували ми в одній з самих знаменитих кав"ярень "Віденьська", де люблять часто зависати українські знаменитості...Але ціни набагато нижчі ніж таки у тому Києві, порівняти хоча б зі "Кафка". Єх...самчний шматочок пирога з горішками та горнятко кави з лимоном, вершками і корицею? Шановні що ще треба для щастя?
Також обходили ми чималенько музеїв, найбільше враження справили "Арсенал", де експонується ставровинна зброя. Суперськи зроблена, це витвори мистецтва, а тим хто в таких штуках розбирається--то й рай...також мну сподоблась галерея і музей коштовностей...
Не порівняти колорит площі Ринок, всі ці скульптури, де кожен дім--неповтроний і один красивіший від одного....
В мене вже пальчики втомилися друкувати=\
Прикол в тому що куди не забредеш, всюди є щось цікаве...
І львів"яни такі галантні...коли я робила фото подрузі, водій спочатку почекав доки я сфотаюя, а вже потім проїхав...Хоча дорожній рух тут неоднозначний...мало світлофорів, і люди переходять дорогу де їм забажається...це вважається нормальним коли трамвай пропускає на червоне світло народ...в Києві вам би такого ніколи не організували...
Шевченківський гай, купа закоханих парочок...Мої знайомі сиділи на лавці і цілувалися, а якийсь чоловік проходячи повз мовив "Обніми ЙОГО, бо ВОНА така гарна"=) Романтиака пля...
Парк Франка, де ми бісилися на качелях, а то знаєте дитинство в одному місті заграло....
Були також і на Личаківському, де красиві сумні фігури викликали роздуми про скороминущість всього...
Нічне місто теж просто кляс). Хоч тут і не багато клубів, а все ж нас підмивало завітати до гей-клубу "Титанік"....
Найходовіша фраза "Дякую тобі Боже, що я не москаль". Нею прикрашають все що можна прикрасити І графіті тут не просто вичурні букви, а види вуличок і пам"яток.На багатьх парканах і установах написані політичні лозунги. Відчувається що партотизм тут у крові, не дивлячись на те що Львів це своєрідний Вавілон.
Взагалі львів"яни відкритий народ, в принціпі зумовлено мабуть тим що містечко невеличке...
Воно назавжди лишиться у моєму серці, в одному з найсваітліших куточків.

Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Glory*    15.10.2012, 22:06
Оценка:  0
Glory*
Львів супер. Тільки повернулися з чоловіком звідти) Задоволенііііі))))
Diadella*    31.05.2007, 09:08
Оценка:  0
Diadella*
Круто :62:
Львів - це СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diadella*    21.05.2007, 18:05
Оценка:  0
Diadella*
Пызныше почитаю, зараз трохи в лом..
Denna_Netlya    21.05.2007, 18:05
Оценка:  0
Denna_Netlya
лінько
Реклама
Реклама
Популярные заметки