Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

PLACEBOOOOOOOOOOOO

22 мая´07 13:36 Просмотров: 377 Комментариев: 2
хто йде на Placebo????? Я!!!! Ура!!Ура!!!Ура!!!!!!! Я так раділа тому квитку, як не раділа жодному концерту в своєму житті!!! І здається, що ніколи так не зрадію!!! :) Я їх дуже люблю! зараз можу назвати своїм улюбленим гуртом. Стільки разів, скільки я прослухала їх альбоми, я не слухала ніколи нікого! ООО....я вже не дочекаюсь 3 червня... Постійно прокручую в голові цей концерт!!! УУУУУУ...в мене стільки емоцій!!!!......Багато-прибагато!!!:) Обов`язково після концерту з`явиться велика замітка щодо цієї події!!!!!!!УУУУУУУУУУ.....
До речі, що мене здивувало...так це те, що на Faithless і на Guetta квитки коштували на 30грн.дорожче, ніж на Placebo! Не розумію.... Напевно тому що далеко не всі знають цей гурт.. треба розвиватися..а то аж соромно має бути...хоча можливо і ні...справа кожного... Якось воно несправедливол щодо квитків, але приємно, що зекономила:)))
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
WikalaTka    23.05.2007, 13:36
Оценка:  0
WikalaTka
а на них сколько билеты стоят? Они ещё хоть есть? ААААААА... я тож их оч оч люблю... начала слушать после Жестоких игр.. вчера была на ОЕ.... решила, что ещё куда то хочу.. тем более на Placebo!!!!!!!!!!!!!!!! :09: :09: :09:
Teenage_Angst    23.05.2007, 13:36
Оценка:  0
Teenage_Angst
:)) Так, квитки ще є... Я вже стільки перекупила цих квитків для друзів з інших міст:)) Але вже подорожчали.. Мінімальна ціна 120, якщо пощастить, то можна знайти за 100, але це навряд чи.. А як на Океанах? Я їх раніше дуже любила, а потім після Глорії вони мені перестали подобатись.
Реклама
Реклама