Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ну ось і пройшов вечір,якого я так чекала...

23 мая´07 11:36 Просмотров: 508 Комментариев: 4
Вчора був найкращий вечір за цей рік!!!!!!!Я була на концерті ОЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Вау!Супер!!!!То було так кайфово!!!!!!Стільки емоцій!!!!!!!!Єдине,що було погано,то це шалена спека...І я просто не змогла її витримати...(((Через півгодини після початку ми вирішили підібратися ближче до сцени,але там народу було на жах багато!Побувши там хвилин 20-40 мені стало дуж погано(((І тому довелося піти раніше(((АЛЕ все ж я була у них на концерті,побачила своє сонечко!Була майже біля сцени!!!!Звичайно деякими моментами взагалі нічого видно не було...=/ Але мені все рівно ДУЖЕ сподобалось!!!!!!!!!!!такий заряд позитивних емоцій,а особливо коли Святослав почав заводити публіку!!!!!!!!!!ПРОСТО НЕ МАЄ СЛІВ!!!То було шалено круто!
Ну ,як завжди,Океан,як найпунктуальніша група,почали на годину пізніше!!!Але ми дочекалися,і воно,повірте,було того варте!!!!!!=)))))))))
Всі,хто був на тому концерті мене зрозуміють!!!=)))))Фотки зі старих концертів.
Нові будуть за декілька днів в моєму альбомі=))))))))Чекайте=)
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
x_Hellen_x    23.05.2007, 19:29
Оценка:  0
x_Hellen_x
не плач, заходь в асю, я тобі скину відео)
Lukava_Kishka    23.05.2007, 19:29
Оценка:  0
Lukava_Kishka
Біжуууууууууууууууу!
x_Hellen_x    23.05.2007, 18:49
Оценка:  0
x_Hellen_x
та то була супе-пупер-мега-кльово!!!!! потім стало якось більше місця і ми пробрались ще ближче))))) ааа!!! мега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! блін, нема слів! навітьне можу описати як то кльово! під кінець всі були просто вбиті, а мокрі, як з душу, але мега-щасливі! О.Е - найкращі!!!! така енергетика!!! позитив!!! а потім ми співали всі разом, тіпа Вакарчук "Хто ти є " а зал "ти взяла моє життя , і не віддала" і так далі)) по черзі, а відпусти ми взагалі повністю співали залом, Вакарчука майже не чутно було. а ДЯкую в кінці ой, то мега!!!
Lukava_Kishka    23.05.2007, 18:49
Оценка:  0
Lukava_Kishka
*я плачу*
Реклама
Реклама