Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Як готуватися до сімейного життя?

Отредактирована 5 февраля´11 14:54 Просмотров: 3029 Комментариев: 0


Один філософ якось сказав: ”Сім'я — це Я в сьомому ступені”. Можливо колись сім’я була посиленням свого Я, але нажаль зараз сім’я поглинає людину та змушує підпорядковуватись сімейним правилам та обов’язкам. Сім’я — це таке собі об’єднання людей, котре зобов’язує до взаємних поступів, але взамін вона дає впевненість, підтримку та багато інших дуже цінних переваг.
Що ж, готуватися можна ретельно, можна і зовсім не готуватися. Тут все залежить від окремо взятої людини. У когось, можливо, вже є потрібні для сімейного життя навички, а комусь потрібно буде придбати їх.
Я вважаю, що підготовка до сімейного життя це справа творча, тому що люди бувають різні і не завжди погляди на подружнє життя збігаються, тому перше до чого треба готуватися це різні погляди на сімейний устрій. Якщо ви за характером лідер, то готуйтеся пояснити свій погляд так, щоб устрій в сім’ї був на вашу користь. Але якщо ви добре пристосовуєтесь до змін у ваших поглядах, тоді готуйтеся до перемін, бо краще бути готовим до них.
Сучасний світ дає можливість найбільшого вибору діяльності людей, їх вподобання, їх роботи, у формуванні світогляду зараз беруть участь не тільки релігійні погляди, але й багато інших факторів, інакше кажучи: відмінність призм, скрізь які дивляться на світ сучасні люди, зараз дуже велика, тому друге до чого треба готуватися — це до зміни своїх поглядів на якісь конкретні речі, до якогось нового захоплення, до змін у світогляді, і все це заради того, щоб мати як у мого більш єдиний погляд на світ і те, як треба проводити час, та, як прожити все своє життя.
Можливо я помиляюся, але всі люди мають свої таємниці. Так як сімейне життя це об’єднання в першу чергу сердець, то без розкриття всіх куточків їх сердець об’єднатися повністю я вважаю неможливим. І так третє до чого треба готуватися — це до розкриття та сприйняття таємниць, таємниць про яких ніхто ніколи не мав дізнатися.
Сім’я дає можливість виростити дитину. Це велика відповідальність та великий подарунок, який потребує багато сил та знань про життя. Колись я читав дуже цікаву думку одного філософа, він вважає, що дитина — це справді існуючий спосіб здобути безсмертя, і в цьому я згоден з ним. Його ідея дуже проста — безсмертя знаходиться в серці дитини і якщо ви зможете туди потрапити, то залишитеся на землі на завжди. Ви, як би вкладаєте своє серце в серце дитини і стаєте вже назавжди його частиною. Так, що четверте — це підготовка до прийняття на себе відповідальності за ще одне життя.
Напевно це далеко не весь перелік речей які допоможуть у сімейному житті, але я впевнений — це найважливіше, що треба знати до того як вступити до сімейного життя. Авжеж можна вивчати психологію сімейного життя та багато іншого, і я тільки підтримую бажання людини розвивати свої знання для покращення сімейного життя, але вважаю, що для сімейного щастя достатньо прислуховуватися до власної інтуїції та думки кожного члена вашої родини, йти на поступки та вміти знаходити золоту середину.

 

Автор:

Теги: семья счастье любовь, Сім’я
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама