Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Сьогодні 21 травня 2007 року 17-01 Пробую на писати першу замет

24 мая´07 10:49 Просмотров: 262 Комментариев: 0
Сьогодні 21 травня 2007 року 17-01
Пробую на писати першу замет ку.
Сьогоднішній ранок почався як вісі о бичні вихідні дзвінком домашнього телефону. Почались якісь розмови, плітки, думки і розмови про минулі вихідні.
О а вихідні були важкими їздила на дачу працювала, загоріла тепер погано сплю.
Перевернувшись на бік до стінки відчула біль в плечах – згорівши шкіра. Неприємні відчуття. Встаю…
Потім пішов стандартний набор подій це заварювання кави в турці, включення комп’ютера, перевірка пошти з чашкою кави, застеляння дивана на якому сплю, одіяло подушка все в у голо, як я люблю своє одіяло і подушку це єдині речі яким я не «із міняю» ні ватному одіялу під яким сплю і літом, і подушки сінтіпонової яка збилась уже давно і схожа на покомканий і невдалий блін.
Обожнюю в жаркі дні походити босяком по лінолеуму і в ночнушкі. Сьогодні і це робила.
Потім перебір речей що треба пості рать. Потім на планувала привести свої дві полочки в шафу в порядок, бо прийшло літо а в мене ще шерстяні світера лежать. Переклала всі речі ношу не ношу , зимне літне. Все порядок і оку приємно.
Потім сніданок чесно не люблю снідати вчасно. Люблю снідати в обід тоді і їсти хочеться і в апетит кушаїться.
Потім прибирання: протерла стіл, полила квіти, протерла листя, позамітала. Все домашні обов’язки виконано я вільна.
А що далі?
Я зараз на сесії а так як з учобою у мене проблем не має сиджу дома і відпочиваю .І не знаю чим себе занять.
Хотіла повиснуть в неті а світло виключили і сервер не працює мушу сидіть перед пустим монітором перебираючи свої файли. Хоть трохи почала все приводити в порядок. І знову пусто що робить? Навіть не знаю.
Приходить СМС від мого хлопця радуюсь не всі забули про мене відповідаю і мовчання. Потім від тоски починаю набирати в щоденник замітку.
17-29

Сьогодні 22 травня вівторок 2007 року
Попередній день точніше вечір в мене прошов досить цікаво хоча і обично. Приїхав папа в пів сьомої і я їзявила бажання поїхати на дачу, по поливати зараз так сухо, температура дньом сягає 30 градусів. Я бистренько собралась і поїхала. Дорога була обичною розмови як провели день і нав’язування власних думок іншим і не довольство тими чи іншими речами.
Приїхавши бистренько переділись і почали поливати все відро за відром. Не заметено пройшов час пора вже і додому їхати вісім вечора, сонце ховалось за горбом.
Виїхавши на трасу спостерігала за заходом він був прекрасним, спокійним і впевненим в тому що воно завтра зійде. Люблю спостерігати за природою.
Приїхавши додому. Пробую включить комп’ютер щоб дізнатись чи є Інтернет а його знову нема. ОБІДНО. Дзвоню подрузі а вона на іншому операторі. ОБІДНО.
Потім дзвонить телефон я думала що це вона. А це мій хлопець. Зібралась і пришла гуляти.
Вечір прошов досить цікаво як завжди розмови про попердній день емоції, враження, питання, відповіді, мовчання, поцілунки…
Знову питання і мовчання. Він запитав про стосунки як я можу їх назвати а я не можу підібрати слів у мене не виходить, я не знаю слів… ОБІДНО. Я знову його своїм мовчанням вбиваю, я розрушаю те що ми створюємо в двох я розрушаю, Я МОНСТР, я не знаю що мені з цим робить я по іншому не вмію в мене все це в перший раз. Я не знаю як і коли що потрібно робити я пробую і не завжди все виходить йому мабуть смішно а мені просто соромно він це не показує а я так думаю.
Може помиляюсь просто не довіряю дуже багатьом, я боюсь бути обманутою. І тим самим відштовхую його від себе.
Прийшовши до дому знову пусто тихо всі сплять я одна поночі гуляю. Перевдягнувшись уложилась спати і довго не могла заснуть крутилась. І нарешті сон найшов мене. Спокій тиша і нічого немає…
Ранок проснувшись зрозуміла що нічого неприємного мені не приснилось вже легше. Перевернувшись чую що мої вже проснулись, і мені треба вставати. Вроді виспалась також радує.
Потім кава і комп’ютер не ту знову нема. ОБІДНО навіть починаю злитись… сумно , потім сніданок і навіть що робить не знаю сідаю за комп’ютер передивлюсь кліпи які затянуза з сеті, просиділа час а що потім?...
Заставила себе подивитись фільм в друге чи в трете я не помню. Пережила з нову позитивні емоції і таке інше.
Вроді на даний момент це все. 14-53
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама