Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Флуд.

24 мая´07 15:18 Просмотров: 414 Комментариев: 4
Жодної розумної думки і жодного інформаційного приводу. Флуд. Оце сіла і буду щось флудити.
Мушу витратити 15 хвилин свого часу без користі для майбутнього, інакше нічого не зможу. Принаймні, зараз так здається, але чи буду я такої думки потім, провівши в неті в результаті години три і нічого не встигнувши???
Це як ковток спиртного - для алкоголіка.

Збираю автографи - бігаю з заліковкою до всіх людей, які з власної жалості або з моєї нахабності нарисували мені заліки, коли заліковка була в бібліотеці.

Треба зважитись, щоб сунутись у навчальну частину, брати бігунок на перескладання іспиту. Мабуть, дуже хвилюватимусь - зі мною таке вперше за три роки. Навіть процедури цієї не знаю....

Мушу принизливо переслідувати викладача, щоб він хоч якось зарахував мені контрольну та допустив до іспиту. Готова до всього.

В бібліотеку..... Оууу, як не хочеться! Є в світі лише одна людина, яка може змусити мене піти до бібліотеки - єдина, в якої я досі не спромоглася випросити залік. Канючлива сесія вийде. Канючити заліки - це нормально, а от канючити іспити? Канючити п"ятірки???
Може, нарешті, взяти себе в руки?

Серби - милі. Добрі і чуйні люди, які не хочуть нікому спричинювати проблеми - і саме через це я воліла б мати будь-які проблеми, щоб їм було добре у моєму місті і в моїй країні.
Вчора інститут вперше роздуплився, щоб хоч трошки їх зацікавити у стінах цього навчального закладу, і запросив їх на зустріч із одним професором. Народ знизав плечима, чекав професора на сходах хвилин 20, а потім ще 40 хвилин цей кадр впарював їм якусь свою книжку з памфлетами та віршами, навіть почав зачитувати вголос уривки.
Я тихо дістала ручку і написала на книжці зі стилістики: "Вас визволяти?" Марко швидко кивнув, і я почала впарювати професорові про якусь культурну програму, і що ми не встигнемо до музею, і що ми ще обов"язково з ним побачимось, і він матиме нагоду подарувати свої книжки.... Пан вельми засмутився, а дівчата розцілували мене, щойно ми тільки вийшли з кабінету. А потім я завалила іспит зі стилістики, а дівчата за цей час встигли посваритись і помиритись із Марком, і ми довго-довго сиділи в центрі у нашому "Дабл Кофі", поки білі хмарки не стали золотими, а густо-сине небо не розквітло плямами ліхтарів.....
Наразі мені начхати на все, крім цього. Тому й вештаюсь за бігунками, благаю викладача поставити мені "незадовільно", не встигаю з заміткою про концерт "ОЕ" і називаю Радована Караджича польовим командиром замість президента.

Має бути краще. Бачу світло. Але не можна дістатися світла, не ворушачи лапами щосили. У цьому й усе западло.

"Я боже-
Волію,
Я просто їду з глузду.
Я жити
Зумію,
Я лідер, а не лузер....."(с)
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
дышать    25.05.2007, 10:07
Оценка:  0
дышать
Чудо, як ти можеш бути злобною?
А шо там за нічні події ?
Я спала...
І телик не дивЛюся)
Пустельник_    25.05.2007, 10:07
Оценка:  0
Пустельник_
Юща звільнив генпрокурора Піскуна. У зв"язку з цим парламентська група коаліції серед ночі вломилася туди всім депутатським складом, допомогла Піскуну "потрапити на робоче місце" (нафіга козі баян о першій ночі???), а тоді влаштувала мордобій, який розганявся ментами і беркутом. Після цього коаліціянти заявили, що міліція "виконує злочинні накази влади", і досі сидять під прокуратурою в наметах. Що було далі - навіть сама не знаю. І не хочу знати, хіба лиш обов"язки змусять завтра.
Це вже навіть не смішно.....
дышать    24.05.2007, 15:39
Оценка:  0
дышать
"поки білі хмарки не стали золотими, а густо-сине небо не розквітло плямами ліхтарів....."

*насолоджу юсь твоїм вмінням у будь-яку нотатку вставити трохи лірики, трохи гумору і трохи реалій, але під незвичайним кутом*
:09:
Якщо б ти писала біографії, то вони б стали найпопулярнішим літературним напрямком)))
Пустельник_    24.05.2007, 15:39
Оценка:  0
Пустельник_
Ги))))
Пригадую давню-давню передвиборчу біографію Януковича, "Прикоснись к судьбе". Там, де з жалістю і ліризмом пишеться про дві його судимості та про Люсю Янукович)))) Мені такому вчитись і вчитись!)))))))

Соррі.... Я зранку змучена і начиталась нічних подій в Генпрокуратурі, того така злобна))
Реклама
Реклама