Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Любі мої! (а надто чоловіки)

28 мая´07 19:04 Просмотров: 545 Комментариев: 6
Життя ткнуло носом у вельми актуальне питання. От,сподіваюся,дехто ще не забув,що означає слово "заначка",і досі її має.
Так от,шановні,будьте такі ласкаві, поділіться досвідом: а де ви її,тоту заначку,ховали?

Власне про заначку:

Явище то,любі друзі,для нашої людини таке ж органічне,як,приміром,розмови "за жисть" після п'ятої чарки. Тому час виникнення абсолютно нікому не відомий-навіть мудрий Гугль нічогісінько про те не знає.Припустимо,що виникла заначка у навіть не сиву,а цілком лису давнину,коли перша мавпа сховала особливо смачне їдло до кращих часів (де вона його сховала,не будемо). І коли та мавпа (за дядьком Дарвіном) активно еволюціонувала саме поняття заначки не змінилося,і не пропало-отож за тим-таки добрим дядьком ховання заначки-найпотрібніша і найдосконаліша людська навичка. Тож не втратьмо її!


Так от де собака порився!(місця знати треба)

Ой, де лишень ту заначку не ховали на проті нашої бурхливої історії! згадаймо наших бабусь і дідусів, як вони заникували своє добро під матраси,у чоботи,у білизну,клеїли за килими і під стіл,ховали під підвіконня і загортали у целофанові пакетики,аби потім закопати у горщечка,і нікого не підпускати до свого улюбленого кактусика)). Про класику на зразок мішків зерна/банок із крупою,зсувної паркетини чи "кишені"за шпалерами,навіть згадувати соромно Інтелігенти ховали грошву в книжки і за картини,пролетарі-у чоботи й шкарпетки. Технічний прогрес не оминув і цю сакральну іпостась людської діяльності.Багато хто відкручував крани,занурював пакети з камінцями у зливні бачки,на противагах підвішував за балконом...пізніше запихали купюри під важелезні ящики телевізорів,клеїли до віконець касетників...ще пізніше никали у канпутерні слоти,у глибочезні надра принтерів, малі діти навіть у CD-бокси,поміж сторінками яскравих вкладокі міні-буклетів.) Та про це уже відомо.
А де ховати тепер?!!
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Роман_Андреевич    29.05.2007, 14:56
Оценка:  0
Роман_Андреевич
у жінки в кармані )

ніколи не здогадається )
Veselkova    29.05.2007, 14:56
Оценка:  0
Veselkova
)))
ЩасливийЛелека    28.05.2007, 19:31
Оценка:  0
ЩасливийЛелека
Ну, пам'ятаю, пару разів за іконкою прятав :03: , та іконка мене і здала, сама впала зі стіни...

Не пам'ятаю, усі свої гроші ношу на картці банковій
Veselkova    28.05.2007, 19:31
Оценка:  0
Veselkova
иии..тож-бо й воно...у мене так само,вже весь нюх на заначку втратила.і вміння її робити теж)) ніхарашо..((
ЩасливийЛелека    28.05.2007, 19:20
Оценка:  0
ЩасливийЛелека
навіть і не пригадаю :02:
Veselkova    28.05.2007, 19:20
Оценка:  0
Veselkova
та ну! а якщо чесно?)))
Реклама
Реклама