Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Білосніжні усмішки дратують?

28 мая´07 19:29 Просмотров: 312 Комментариев: 1

Вам остогидло спостерігати білосніжні посмішки з голубих екранів у безкінечних рекламних роликах , де головними героями є різні несмачні зубні пасти та смердючі ополіскувачі й інші жувально-смоктальні прибамбаси? Пропоную опротестувати таке Медіа-явище. В знак солідарності візьміть ближнього свого за руку й впевнено покрокуйте в напрямку кабінета стоматолога. Коли будете на місці, скажіть про велике бажання „підкувати щелепи”(себто поставити брекети). Давши потрібну суму зелених, зі спокійною душею виходьте у світ. А тепер я Вам розповім,шо Ви з собою з собою зробили.
Ваші зуби( головний постраждалий) - є легендарним анатомічним елементом тіла.Недарма про них ходять цілі легенди на кшталт „Дарованому коню в зуби не дивляться”.Ви їх маєте поважати хоча б за те, що вони мають багато можливостей. По-перше, надають індивіду непересічного шарму та обаянія, по-друге, кількість кісткових утворень у Вашій ротовій порожнині в наш час суцільної карієсофобії ототожнюється з ледь не соціальним статусом. Окрім власних функцій жування, зуби людські мають низку суто еволюційнонабутих відмінностей від зубів всіляких хорьків, горностайчиків, сусликів та решти професійних гризунів з нескромними розмірами перемолювального органу.Отож. як Ви розумієте, все чудово. І хто ж, скажіть мені на милість, став законодавцем цієї ретрофутуристичної моди ставити красу всіх своїх покритих зубним каменем кусалок в рамки залізного неподобства (brackets)? У всьому є свій позитив. Ця прикольна залізячка може при ходінні виблискувати на всі боки й робить її власника супермега кулом,. Як наслідок, всі йому заздрять і шкодують, шо слухали мамцю і не зализували обеззублені ясна, де мали потім вирости білі опецьки.
Я Вас розчарую, бо в цьому плаеі старомодна, з зубним рядом проблем не маю, і тому скобами, чи як їх там, ніколи його не прикрашала „по нуждє і нєобходімості” й Вам того не раджу. Але, згідно з досвідом всіх моїх фройндів, найпрекракрасніша мить в період носіння цього стоматологічного аксесуару – його усунення й помітно кращі зуби. Це навіть не зручно з гастрономічної точки зору. Коли Ваша посмішка увінчана брекетами, Ви не можетн їсти шоколад і всіляку смакоту.
Хіба воно Вам треба? Це ж гіганська жертва. А жертвувати собою треба якнайрідше.


Пожаловаться
Комментариев (1)
The_MOON    28.05.2007, 19:30
Оценка:  0
The_MOON
ради справедливости добавлю, что это текст не мой........ :71:
Реклама
Реклама