Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ЩО є в мені...?)

28 мая´07 22:43 Просмотров: 499 Комментариев: 5
Що є в мені?
.........................................................................................................................................................................................................................................................................................Ось такий оптимістичний початок. Просто я вже n-ий раз розпочинаю «роботу» над цим міні-твором і ніяк не виходить нічого путнього. Можливо це тому, що я не звикла писати про себе, тай взагалі розказувати про «сЄбЯ лЮбІмую» якось егоїстично. Хоча, якщо розібратись – це питання зовсім не правильне зі сторони граматики, але оскільки з цією наукою я вже давно не дружу, та й в принципі дружніх стосунків у нас не було ніколи, то всі претензії про грамотність питання, та й відповіді на нього прошу пред’являти моїй Музі, яка останнім часом щось надто занята, що б приділяти мені увагу(.
Так ось, якщо прямо відповідати на це граматично не правильне питання то.. в мені є купу всього цікавого: легені, печінка, серце, шлунок, нирки, ще десяток залоз, судин, м’язів, кісток.. Ну я , як студент медик, можу ще довго перелічувати свій фізіологічний склад (як не як, безсонні ночі над атласом з анатомії не прийшли марно) але цей самий склад, мало чим відрізнить мене від всіх інших людей. Адже на щастя, набір органів у нас всіх однаковий. Ну може в когось є тільки одна нирка, або відсутня якась залоза, їм бідолахам я не заздрю, але то таке… винятки. У фізіологічному плані ми мало чим відрізняємось один від одного.
Чомусь, прийнято вважати що в кожної людини є родзинка. І знаєте, я цілком з цим згідна. Цей факт, хоча не доказаний наукою, але як би це банально не звучало, кожна людина особлива. Хтось любить переповнені маршрутки, а хтось терпіти не може, коли в громадському транспорті йому наступають на ноги. Хтось любить булочки з корицею, а хтось терпіти не може полуничний джем.. Люди різні… і що з цим поробиш?
Але вернемось до пошуків сухофруктів, тобто тієї самої родзинки у мені.
Для початку що я люблю.
Люблю великі червоні черешні, ромашки, прогулянки осіннім парком, фільм «Французький поцілунок», зелений светрик, молочний шоколад з горіхами, собак, вишневий сік, рідне місто о шостій годині ранку, запах міцної кави, яку щоранку п’ють мої батьки, пісеньку «Through glass », подорожі, спонтанні зустрічі, літню грозу, свій колір волосся (ото я хвалько, блін), люблю читати Ірен Роздобудько, гру вуличних музикантів, мильні бульбашки, Ольгу Сумську, вид з мого вікна, запах свіжоскошеної трави, дивитись на зоряне небо, люблю рукою проводити по твоєму волоссю, дивитися на захід сонця, шукати хмари, які схожі на казкових героїв… люблю я життя у всіх його проявах) ще цей список звичайно можна продовжити, але…якось іншим разом.
Тепер що я не люблю.
Я не люблю ображатись, плакати, попсові концерти на телеканалі Інтер, гурт Таліта Кум, захопливі погляди гопів (не розумію чому вони так витріщаються?), не люблю коли ти мовчиш, смородину, органічну хімію, високі підбори, хробаків, міцну каву, холодний дощ, смс без підписів, дурних зауважень від одногрупників типу «Ну що ти на себе нап’ялила?!», бразильські серіали, розмови про смерть… мабуть ще щось, зараз я і не згадаю…
Ось ми і познайомились, але я так і не дала відповіді на питання «Що є в мені?»
В мені є бажання змінити світ,
позитивні емоції ,
ненависть до підлих людей,
не бажання йти в університет,
не вміння прощати зраду,
ейфорична любов до книжки «Майстер і Маргарита»,
…в мені є щось від янгола, щось від чорта, можливо й щось від… матінки природи).
Та й узагалі в мені є купу всього цікавого, все зараз і не розгледіти…
А ще у мені є нестримне бажання тебе побачити і (тільки Донт лаф)…подивитись якийсь сентиментальний фільм.
Ось так ось..
Кінець..
Усе..що ще хочете знати?
Блін..
Усе..
Кінець…
Я сказала досить..
Все інше потім… якось скажу… ще буде можливість…
При перегляді сентиментального фільму…))

Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
EloquentSilence    31.10.2007, 19:12
Оценка:  0
EloquentSilence
...побачила щось рідне серед усього втого переліку...
*Люблю великі червоні черешні, ромашки, прогулянки осіннім парком, собак, вишневий сік, спонтанні зустрічі, літню грозу, люблю читати Ірен Роздобудько, вид з мого вікна, запах свіжоскошеної трави, дивитись на зоряне небо, дивитися на захід сонця…*
...і Майстера люблю
Love_Лера    01.06.2007, 10:38
Оценка:  0
Love_Лера
ой..як ти гарно написала..файно то як..може й мені таке зробити.......
а, ось люблю послухати таліту Кум. високий каблук. міцну каву (як же так приїхати кудись і не попита каву....мммм...смакота) дождь усякий люблю. бо під час нього не видно сліз. люблю іноді поплакати. гик...усе.
Space_Dementia    01.06.2007, 10:38
Оценка:  0
Space_Dementia
ой, дякую за позитивні відгуки))
ну я ж написала...люди різні))) у кожного свій сухофрукт всередині)
ELZZZA    29.05.2007, 23:40
Оценка:  0
ELZZZA
В тебе є душа!
Space_Dementia    29.05.2007, 23:40
Оценка:  0
Space_Dementia
.мабуть)
вона у всых э, просто в кожного особлива)
Реклама
Реклама