Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

отож я таки є...

30 мая´07 19:17 Просмотров: 479 Комментариев: 5
я така, яка я є...і вже вибачте, кому не подобаюсь...а яка я? я - чорна кішка, я прагну, щоб всього було в міру, бо дуже легко випускаю кігті; я - мавка, яка дуже рідко злазить з високих дерев - і взагалі я висоту люблю - так вже повелося; я люблю вночі гуляти: я люблю на високому даху пити червоне вино; люблю читати вголос так, щоб мене слухали; люблю квіти; люблю ходити на природу; люблю читати; я люблю тишу - тільки тиша допомагає скинути маски; люблю дивитися у вікно на кухні, наче в телевізор - і мені байдуже, що більшість називає це втиком; люблю теплу каву з вершками і корицею; люблю шоколад; люблю море; люблю інструментальну - особливо гітарну музику; люблю спати під музику - все люблю робити під музику; люблю подорожувати; люблю дощ - люблю гуляти під дощем без парасольки - навіть якщо комусь то не подобається; люблю сидіти на бордюрі і плести фєньки; люблю справжність - а ше люблю згадувати дитинство - люблю банани(так, я дійсно їх люблю виявляється...)...і ше багато-багато речей...не подобається? а я така, як воно є..і так буде
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Zaraza_    25.06.2007, 22:54
Оценка:  0
Zaraza_
Кашка бананова, чай банановий... Що ще бананове? А шампунь теж? У мене є яєчний(!). Хоча пахне зовсім не яйцями і не курками... Приємно так... Як банани(?).
Крис_    01.06.2007, 12:30
Оценка:  0
Крис_
мя.... ... .. .
Bast_    01.06.2007, 12:30
Оценка:  0
Bast_
я вчора пропонувала....краще на набережній погуляти, мабуть...може. так краще для думок, яких нема...
Крис_    31.05.2007, 14:36
Оценка:  0
Крис_
так, ти така... так... коли ми підемо на андріївський - я давно не малювала.....на вулиці... з тобою...коли ти плетеш...?
Bast_    31.05.2007, 14:36
Оценка:  0
Bast_
плету, коли буває настрій..і коли поода буває..але треба...знаю..треба...
Реклама
Реклама