Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

До слова про менталітет.

1 июня´07 9:14 Просмотров: 492 Комментариев: 4
Грінченко Б. Тяжким шляхом. – К., 1911. – 96 с.

Наше вкраїнське невміння єднатися, солідаризуватися давно вже відоме. Озирнувшися на минуле наше життя, можна побачити, що багато й багато разів ми програвали справу тільки через те, що в потрібний час не вміли об‘єднатися і йти гуртом, слухаючись громадської дисципліни. І в наш гарячий час це дуже помітно і страшенно нам шкодить.

Росіяни взагалі вельми люблять усякі програми й суперечки за них. Воно й не дивно: в Росії до останнього руху було дуже мало практичної політичної діяльності, а були тільки програмові мрії про те, що ж буде колись далі. Практичну діяльність заступала теорія, і люди звикли надавати цій теорії таку вагу, що й тепер, як уже практична діяльність прийшла, не можуть зректися старого і за спірками про теорію нехтують роботою.

Ми, українці, в цій справі не зосталися позад інших росіян, а може ще й випередили їх. У нас що город, то й партія, і вже чи зробила, чи не зробила що тая “партія”, а скільки програм, певне, перемінила і в кожен час свого існування, завсігди клопочеться про нові зміни у програмі. Та й як клопочеться: люди галасують, сердяться, сваряться, нахваляються одкинутися від організації і заснувати свою власну; і справді іноді одкидаються, розбивають сили, руйнують діло. І все це тільки через те, що в програмі якась є другорядна дрібниця, яка здається чоловікові “правовірною”!

І до цього додається страшенне зневажання усякої такої праці, що не виходить з мого товариства, з мого кутка, з моєї програми...

Не тільки через програмові різнації ми сперечалися й відокремлювалися, а ще є в нас страшенно багато непорозумінь і розділень гурткових; тут уже шанують люди навіть не куток свій, а тільки свою манісіньку нірку. Хто не в нашій нірці, той не наш, а хто не наш – тю на нього!


Другий тиждень (а то й більше) потрошку мучаю сізіфову працю: конспект 56 публіцистичних текстів 12 авторів кінця 19 – початку 20 століття.
Лише одна людина, лише один предмет може змусити мене ходити до бібліотеки, справді читати все це занудство і довгими весняними вечорами займатися чистописанням. Так, дорослі, самостійні і сповнені самоповаги люди часом займаються і таким. Коли ця сука поставить мені залік, коли?!!!
Кажуть, до неї просто треба багато ходити, рази так три чотири. Причому, бажано, щоб четвертий раз збігся, або навіть трошки передував кінцеві сесії.

Довбу всього лиш шостого автора, а вже їду дахом. Порушую всі правила і норми студентської етики. Додумуюся до такого, чого ніхто інший з гордості, ненависті чи елементарної любові до себе не міг собі дозволити.

Так от, докторе. На шостому авторі мені ця бадяга починає потроху ставати ЦІКАВОЮ.... Гірше того, докторе, я навіть починаю розуміти її сенс!!! Чи це небезпечно, і чи є в мене ще шанси на життя???
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Ватель    02.06.2007, 13:34
Оценка:  0
Ватель
уже хватит того, что я брал книгу Экономическая георграфия России в библиотеке, на что библиотекарь долго удивлялась, зачем мне эта книга. ее никто никогда не берет... а мне ведь прост опочитать захотелось...
А я признаю, что ботан, вот и щас пойду ботанить)))))
Удачи"!
Ватель    01.06.2007, 22:37
Оценка:  0
Ватель
все, дорогий пацієнт, ви перетворюєтесь на бібліотечну Ботанікус Джурналістікум)))
Успіхів!
Пустельник_    01.06.2007, 22:37
Оценка:  0
Пустельник_
Фак оф ю нігер!!!!! Я не ботанікус!!!!! Ну то й що, що я прийшла в суботу в рідний офіс і зубрю тут сама цілий день, це ще нічого не значить, докторе, я здорова.......;))))))

До речі, раджу тобі книжечку, якщо досі цікавишся менталітетом. Чувак там прикольно позаганявся))) Правда, в неті її ніде нема, то доведеться і тобі стати ботанікусом.....)))))
prickle_    01.06.2007, 16:58
Оценка:  0
prickle_
розумію тебе.. успіху. може не така вже й непотрібна ця "бодяга". принаймні у мене іноді виникає таке відчуття. чи то просто хочеться у це вірити? ну не даремно ж ми вбиваємо на нього стільки часу?
Реклама
Реклама
Популярные заметки