Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ХТО Я?.......ХТО ТИ?.........ХТО МИ?

1 июня´07 11:48 Просмотров: 527 Комментариев: 2
Наше життя складається з багатьох моментів. Але погодьтесь, що ми вчиняємо дії, від яких потім злежить наше подальше життя. Тобто приходить час, обставини і ми починаємо думати, переживати, як нам діяти в цій ситуації. Ми приймаємо рішення і потім нам може бути або гарно або пагано. Але всерівно в любому випадку ми завжди зсилаємось на ТЕ рішення яке ми прийняли ТОДІ. Все наше життя складається з безлічі моментів і прийнятих рішень. Ми думаємо мозком, все народжується саме там. Тепер про ДОЛЮ. Всі на неї зсилаються. Доля це програма закладена в мозок вищими силами, так?Так.
У тварирни є ДОЛЯ? Немає. Томущо тварина живе інстинктом. Тварина не приймає ТИХ рішень. Але я людина, а в людини є супер комбінація інстинкту і мозку - інтуїція. Інтуїція надзвичайна сила. Хоча є ще психоделіка, це комбінація інтуїції, аналітики та глибинної психології з метою маніпуляції іншою людиною. Я - психоделік. Цікаво те, що я допомагаю людям прийняти ТЕ рішення, тобто вони вважають що це вони зробили хід, але насправді їх повернув в тому чи іншому напрямку я чи мені подібні. Результат? Людина відійшла від програми закладеної їй в мозок вищими силами.Відійшла від ДОЛІ. Найцікавіше потім спостерігати за нею, якщо людина слабка, то вищі сили і ДОЛЯ буде будь-якими методами, зазвичай через страждання повертати людину в програму, повертати їй ЇЇ ДОЛЮ. Через деякий час людина стає такою як була, в тому ж руслі. Але є сильні люди, які не хочуть повертатись в програму, які ідуть новим шляхом. Які ідуть зі мною і такими як я у ВІЛЬНУ зону, де немає програми, де немає ярма. Хто я? Хто такі як я? яка наша місія? як до нас ставляться вищі сили, адже ми ламаємо їх програму? ЧИ ми є частиною якоїсь іншої програми? ХТО Я?
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
L_a_R_r_Y    03.08.2007, 02:55
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
Хеппи Бёздей Ту Ю!!! :01: :4: :62:
Sunny-Ann  (аноним)  01.06.2007, 12:20
Оценка:  0
Sunny-Ann
ОГО!))) ну ты меня и озадачил)) скажи пожалуйста, зачем искать программу в себе?... зачем всё усложнять?... Кто ты?... ты человек, ЧЕЛОВЕК!!!... а отсюда идёт уже ой как многое... судьба и всё прочее?... да мы сами строим свою судьбу... я в неё не верю... мы все можем изменить её ход... Почему ты считаешь,что мы ломаем программу высших сил?)) Как ты думаешь, если таковые существуют, то они позволили бы нам это делать?... А что если каждый шаг, делающий нами, просто в нас заложен?)) Если мы и чьи-то творения, то они предусмотрели всё и просто наблюдают за процессом нашего выживания и утверждения)) Но я в это не верю... Ещё много всего можно дискутировать на этот счёт))) :05: :1:
Реклама
Реклама