Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

останнє покоління

Отредактирована 15 августа´11 16:45 Просмотров: 225 Комментариев: 1
дивлюся на вас і мені стаєтрохи сумно.а іноді з"являється посмішка, а іноді задумливість,а іноді..я вас просто люблю.
дивлюся на Єгорчика.милий,гарний парубок.трохи заплутаний, трохи розгублений, трохи закоханий..я тебе не знаю, але всерівно люблю. за те що ти є Ти. і мені боляче іноді дивтитися на те,що ти робиш зі своїм життям. та на те воно і твоє.
дивлюся на Інну. бігає, посміхається. ти вже доросла.виявляється. а я..я мабуть стара. я вже не можу отак як ви ..сидіти в фанику до ночі, безтурботно. дивлюся на тебе і пригадую себе. ну ти знаєш про що я. дивлюся і посміхаюся..роби як підказує серце, тіки будь-ласка не провтикай наступні три роки життя як це зробила я..
Бульчик.. мій "наречений". ну що тут скажеш? просто люблю.
Костік. милий Костік.. чомусь сумно дивитися на вічно зажурене обличчя цього хлопця, який надто рано зрозумів деякі речі. незнаю.щиро бажаю тобі щастя.
Олег..навіть він здається якимсь рідним,хоча ще зовсім недавно майже незналайого. спасибі за посмішки.я тебелюблю. "Олег любить Інну. Інна любить Олега." Аліна любить Олега і Інну :))
Глюченятко..миле Глюченятко.. я все намагалася пригадати як тебе звуть,та так і не змогла. шейм он мі!
Чан, Рома(Тарас?) Гуляк,С Сєдін, Тарас, Оксана..та інші. будьте! сміливо йдіть у майбутьнє і постарайтеся не втратити себе.
а я вас просто люблю, милі мої ліцеїстики :)
Пожаловаться
Комментариев (1)
charodijka    02.06.2007, 14:53
Оценка:  0
charodijka
дякую,старенька Алі. за те,що ти є ти.
ні фіга ти не провтикала і ще є багато часу аби все встигнути і всього досягнути!не гнись!не сумуй!посміхнись і сприймай все з посмішкою..життя таке минуче й коротке..сама знаєш.. тож не просо будь,а живи.
Реклама
Реклама
Популярные заметки