Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

отак і прошов останній дзвоник!

3 июня´07 1:03 Просмотров: 560 Комментариев: 1
то був самий останні дзвоник взагалі! ура!! кінкець школи!!! і нема чо розпускати нюні і казати шо "все, то кінець, більше такого не буде, більше не будем так часто бачитись" полюбе будемо! люди, блін, ми ж в одному місті живемо, і не такий вже той Київ великий! такшо все пучком! все мега-круто! і не тре казати шо весь зміст в тому аби гуляти всім класом , не треба тих штампованих фраз тіпа "всім класом ми не зберемось , хіба аж на зустрічі випускників". бо ті люди шо таке кажуть явно не мають наувазі весь клас, нафіг тре? всі прекрасно знають кого ви хочете бачити частіше ніж інших))) ми всі то прекрасно знаємо і розуміємо, просто вам бракує духу то визнати, сказати вголос, і тому ви і прикриваєтесб за тим словос "клас"))
я навіть не знаю нашо то пишу...полюбе ж ті люди не зайдуть сюди)))) але блін, треба ж виговоритись в першій годині ночі)))
а насправді останній дзвоник то якась чудернацька подія. її чекаєш майже рік, а вона проходить дуже швидко, і чось всі кругом ридають, всі червоні, заплакані в сльозах і соплях))) не розумію я того)) мені було весело)) так, звичайно, то кінець якогось періоду нашого життя, але початок іншого)) і насправді не так вже й багато помінялось)) такшо посміхайтесь люди))
Пожаловаться
Комментариев (1)
red_and_fluffy    03.06.2007, 18:05
Оценка:  0
red_and_fluffy
ыыыыы да уж...и то верно.....даже не жалко что все закончилось...а наоборот....жииииииииир новая жизнь....не буду видеть весь классно протяжении еще 5 лет.....а буду видеться только с теми с кем хочу))))))тобишь со всеми вами)))) :05: :05: :62: :62: :62: :62:
Реклама
Реклама