Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Думкопад

3 июня´07 9:21 Просмотров: 284 Комментариев: 1
сходив учора подивитися "париж, я тебе люблю" коли подивився усі ті прояви Любові, згадалася метафора Лапіна..ех ерос, філія, агапе і т.д. мабуть, найблище до цього всього був чоловік в історії про червоний тренч.

від великої мудрості - велика печаль. від того, що багато знаєш, теж не солодко. Я граю закоханого (цілком природньо), вона вдає, що симпатизує мені...я знаю, саме точно знаю, що вона це тільки вдає. Наважуся прямо запитати, чому вона зі мною ще зустрічається, раз я не та людина, що її потрібна. Здається, це буде нашою останньою розмовою цього літа, "подарунком" на її ДН.

чому я не сумую, чому не стримую скупі сльози?? Тому що "Мир полон девушек прекрасных.." Навпаки думки звільнилися від свого постійного центру тяжіння і почувається свіжий порив енергії, тре його максимально використати для вивчення екзамену. Саме тому зараз накуплю кучу шоколаду)))

До Києва приїжджає якийсь майстер Дзен, може проскочити, подивитися фільмик і поспілкуватися з прихильниками найблищої мені "релігії")
Пожаловаться
Комментариев (1)
haj-zhyve    03.06.2007, 09:44
Оценка:  0
haj-zhyve
грай, музико. грай
Реклама
Реклама