Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ГОЛОС НЕНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ

4 июня´07 20:46 Просмотров: 605 Комментариев: 1
ГОЛОС НЕНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ

01.06.2007, 10:52

Мамо, дозволь мені жити… Ти – моя єдина мама. Я люблю тебе, бо я живу в тобі. У нас тече одна і та ж кров. Я чую кожен удар твого серця. Я радію, коли радієш ти, я сумую, коли тобі сумно. Відчуваю кожен твій біль, кожен твій страх, і на мене впливають усі твої печалі.

Ти думаєш, що я заважатиму тобі у твоїй кар’єрі і свободі, і хочеш якнайшвидше звільнитися від мене, ще ненародженого, а за словами медиків – згустку крові. Але я не згусток, я живу. Не слухай нікого, крім мене. Лікарі не знають чи не хочуть знати, яким буде твоє життя після того, як ти звільнишся від мене.

Я так тебе жалію, моя мамо. Ти думаєш, що знайдеш щастя у своїй кар’єрі. Але спокою, який ти втратиш, тобі ніхто не поверне. Ти кажеш, що немає умов для того, щоб ростити мене. Я розумію і не прошу багато.

Є організації, які допомагають таким, як я. Є люди, які хочуть мати дітей, і вони приймуть мене. Не вбивай мене! Я так хочу жити, хай навіть не з тобою, але заради тебе.

Коли ти будеш самотньою, всіма покинутою і нещасною, я знайду тебе, піклуватимуся про тебе, пригорну до свого серця. Тільки вислухай мене. Я знаю: ти мене не планувала. Але якраз ти була послана мені, я тебе люблю, тому що у людини є лише одна мама.

Дозволь мені жити… І ти ніколи не будеш шкодувати про це.
Когда я прочитала Это,я очень плакала!Вот так то бывает=(((((((
Пожаловаться
Комментариев (1)
Your_Angel_    05.06.2007, 00:05
Оценка:  0
Your_Angel_
:71: :71: когда я была этим летом в Австрии нам одна девочка принесла историю очень похожую на эту...мысли ребёночка до и после аборта, все рыдали...даже прочитав эту историю несколько раз всё равно на глаза наворачивались слёзы, хоть мы и знали уже про что там идётса.... :71:
Реклама
Реклама