Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

День минув як завжди...

5 июня´07 20:47 Просмотров: 266 Комментариев: 1
Сьогодні в голову лізуть дивні думки. наприклад: що буде,якщо я помру?Дивно уявляти світ без себе,адже це,нібито,мій світ. Але все одно... що зміниться для моїх близьких?і чи зміниться щось?
День пройшов як день і не було причин задуматись над всякими дурницями...(чи це дурниці?) Як завжди. тільки спробувала залишити курити))але цього разу мені вдастся,я знаю. просто поряд людина,яка мені допоможе. Яку я люблю.Я запитала його:"що буде,якщо я помру?"
Він не зміг відповісти. Це добре.Бо якби він зміг собі це уявити і спокійно відповісти,я б не була впевнена,що він мене любить.А так стало легше.
По дорозі додому заснула в автобусі)) прокинулась біля дому,за звичкою(дивно,як ми до всього звикаємо,чи не так?)сонна,вийшла...і збагнула.що люблю його все ж більше за все,і,хоча сумніваються у цьому найближчі мої друзі,більше за себе.І стало трішки сумно,що завтра прокинусь не з ним....
Він не знав відповіді на питання. Я знаю.Якщо я раптом завтра не прокинусь,я піду з цього світу... щаслива.Звісно,безглуздо було над цим замислюватись.Але хто з нас не задавав собі колись запитання:"А раптом...?"
Пожаловаться
Комментариев (1)
Little_Ant    07.06.2007, 12:08
Оценка:  0
Little_Ant
Чесно кажучи :01:, я навіть не думала, що це настільки серйозно. Тобто - звісно так, серйозно, але до якогось обмеження, умовно.
Тепер я знаю, що іноді сонце селиться в очі закоханих назавжди.
А в сумнівах народжується істина.
:01:
Я тобі потім скажу, яка саме)))
Реклама
Реклама
Популярные заметки
Автор: sayhello
Krewella:Dobby