Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ай вонт сам рест

6 июня´07 9:58 Просмотров: 443 Комментариев: 2
В мене просто таки шалений графік, за яким я постійно не можу угнатися. Робота, інститут і особисте життя - вони не можуть, та й не хочуть мирно співіснувати. Ну хай вже на особисте життя поки-що можна плюнути, але з іншими двома пунктами нічого не виходить. Тільки-но беруся за навчання як починаються проблеми з роботою. Хоча ці проблеми, в принципі, надумані лише мною, адже мені, тьфу-тьфу-тьфу, тут нічого поганого не загрожує. Просто я не здатен повноцінно забити на неї і зайнятися своїм інститутом. Тут проблем набагато більше - екзамени, бакалаврська, держ-іспит і т.д. і т.п. В мене лишилося сім днів щоб розрестися, з них тільки два вільних від роботи... Потім буде пізно надолужувати. От так.
А взагалі, сьогодні день журналіста і я збираюся добряче відсвяткуванти. Наша компанія увечері вивозить усіх співробітникі на річкову прогулку по Дніпру - всі будуть п"яні веселі та щасливі. Додому потрапити шансів мало, та й не ссобливо потрібно.
А поки до вечора ще далеко треба їхати на зйомку в Кончу-Заспу - там буде якесь шанування журналістів і спортсменів. Це нормально - свіже повітря мені якраз зараз не завадить.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
TodoEstaraBien    06.06.2007, 13:35
Оценка:  0
TodoEstaraBien
З Днем Журналіста, коллего! Гарного тобі свята, і взагалі - побільше сил і натхнення!!! :09:
link-    06.06.2007, 13:35
Оценка:  0
link-
дякую)). тобі теж.
Реклама
Реклама
Популярные заметки