Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Хроніка протистояння.

6 июня´07 13:08 Просмотров: 362 Комментариев: 4
Залік з історії української журналістики.
Час розплати настав. Сьогодні. Не пропустіть.

Не пропусти, Ан, тобі не можна зараз це по-дурному пропустити - після успішного поборення курсової з Мелещенком і стилістики з Пономаревим.....

Сумно. Нещасна самотня жінка, ображена на весь світ і на безцільно прожиті роки. Живе в нашому гуртожитку, одна, з котом. Взагалі, коти - її єдине в житті кохання.
Печальна історія мого з нею конфлікту. Чи мого? І чи повинні взагалі це бути мої проблеми???
"Любовний трикутник Пустельник-Сендерс-викладач: хроніка протистояння".... У дорослої тітки, позбавленої чоловічої уваги, їде дах. Сендерс передав куті меду з підхалимством, і тепер сам не радий. Сендерс - мій ніжний друг. Мої проблеми - лише в цьому???
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Вересень, одна з перших її пар. Я і Сендерс, захекані, в дверях. Вона любить принижувати тих, хто запізнюється: кожен має спочатку відстояти перед дошкою стільки, скільки їй захочеться, потім відрапортувати "Я-запізнився-тому-що...." Вона взагалі любить принижувати, і навіть вважає, що робить це дуже красиво.
- Олено Дмитрівно, я-запізнилася-тому-що.... переводила бабусю через дорогу!
- Он як! І що, бабуся лишилася жива після того? А ти що?
- А я допомагав! Можна сідати?

Листопад, зимова сесія. Здати читацький щоденник - стос законспектованих занудних статей українських публіцистів 19 століття - мішн імпоссібл. На третю ніч нашого з Сендерсом страждання над тим конспектом почався тупо сонний гон. Він клеїть у конспект її фото (тупа жирна хрюндя сперлася на підвіконня в якомога еротичнішій позі - це найвдаліша її фотка з останньої Сендерсової фотосесії), удвох гомерично іржемо.....

Три дні по тому. Паніка: вона не приймає конспекти. Сендерс уже ходив увечері до неї в кімнату, посміхався і робив компліменти, намірився навіть зробити ще одну фотосесію. Тітка розцвіла, пригостила його печеним яблучком. Конспекти не прийняла. Прийняла ще через два дні - просто так, Сендерсів і мій.

Весна. "Пучкова, що це ви цього семестру зовсім з асфальтом злились? Це хто на вас так діє?" Починає перераховувати прізвища всіх хлопців з курсу, з ким мене можна бачити разом в інституті. Сендерсове там серед перших. Я тихо в ахуї. Доросла людина, кандидат наук, і таким займатися, Господи.... Вона не зарахувала мені половину семінарів і робіт - просто так, через ніщо, і доводити їй щось немає сенсу. Сендерс має всі роботи і жодного пропуску.

Літня сесія. Я в "чорних списках" на рівні з найбільш злісними прогульщиками, які про залік можуть тільки мріяти. Сендерс - у фаворі, та залік вона йому теж не ставить. Він бігає на кафедру, знову і знову посміхається, робить компліменти і виконує її забаганки. Ввечері приходить до мене і виливає свою тиху, скрипучу, вже занадто інтимну до неї злобу.

Сесія добігає кінця. Сендерс має залік. Вона розпускає про нього злобні, негарні плітки по інституту. Зустрівши її під гуртожитком, видав: "На вечірню зміну?" Хлопці заіржали. А вона.... Закохано посміхнулася, пішла....

Вчора. Вона грубо, з приниженнями і образами послала нафіг усіх, кого вона вважає недостойними. Мене серед них учора не було, і слава богу. Дівчата обурюються, ховають сльози, лаються матом, погрожують подати в суд, готуються писати заяву на ім"я директора інституту. Вона сама так і сказала: "Ідіть до директора! Ви ж звикли тільки через директора все вирішувати...." Подібні петиції пишуться на неї регулярно, щороку.

Сьогодні. Маю на руках майже всі роботи. Проробляю механізм оперативного купування квітів, щоб привітати її з Днем журналіста. Камуфляж: повна відсутність макіяжу, дурнувата футболочка, яка робить мене товстою, а коли вийду з роботи, ще й заплету школярську кіску. Якщо я буду таким самим опудалом, як і вона, - може, у мене ще будуть мінімальні шанси.

Її проблеми. Сендерсові проблеми. Але мої -чому???
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Живая_    08.06.2007, 00:49
Оценка:  0
Живая_
она вменяема, она даже слишком вменяема... а вообще просто дура. Я бы ее к студентам на пушечный выстрел не подпускала.
Пустельник_    08.06.2007, 00:49
Оценка:  0
Пустельник_
Знать бы хоть, за СКОКА она такая вменяемая.... Хотя, мне то уже что, стипуха уже слетела. Если б можно было спасти стипуху, я бы даже унизилась....)))))
Живая_    06.06.2007, 13:58
Оценка:  0
Живая_
Мать моя, что ж она такая е...тая? Ты знаешь, у меня с ней тож отношения не сложились. Правда в этом году она ко мне была как-то ммм.... приветлива. Отработку без проблем приняла и зачет поставила.. Удачи вам, ребята... Большого счастья и отсутствия пана В. на кафедре. Еще один жлоб, блин.
Пустельник_    06.06.2007, 13:58
Оценка:  0
Пустельник_
Бой продолжается......))))

Сегод ня не явилась на поле битвы сцука)) Сижу в читалке, дописываю тексты, аж ручки уже болят....
Она точно больная, Алён. Это уже зашкаливает. Суд тут даже не поможет, её просто признают невменяемой и всё)))
Реклама
Реклама