Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Яхта як ознака гламурності :)

8 июня´07 17:36 Просмотров: 350 Комментариев: 2
Учора сплавали на яхті вниз по Дніпру. Погода супер: сонечко незле, вітер не здував, хмарки у воді - нафоткала і -сь. Дніпро таки монументальний: куди там Нілу і Сені разом узятим, брудні вузенькі болітця та й годі ;)
Бачили чаплячу колонію. Прикольні такі, а здалеку їхні крики нагадують розворушений курник - напевно, вони лаялися по-чаплячому на якихось мудаків, які додумалися їх лякати. Навколо повно плаваючого пір"я і дерева в плямах хімічної зброї. А живуть вони на деревах - а я чомусь думала, шо вони тіки в очеретах ходять і там же й мостяться.
Шашлички біля води, загоряння-плавання в чистій протоці, кліщі з комарями, і ше багато чого веселого і приємного, і так до вечора. А коли поверталися, якісь слабі на голову летіли на величезній моторці і ледь не влаштували нам порятунку потопаючих: підняли таку хвилю, шо народ на палубі ледь не вилетів за борт разом із столом і лавочкою. Добре, що мала червоні шорти, то розбризкане вино на них виглядало природніше, ніж на біло-блакитній майці коліжанки.
...Таксі довезло з лівого берега за півгодини. Хороше закінчення хорошого вечора, фінальний мажорний акорд - це з тих дрібниць, які є знаковими і довго пам"ятаються.
А потім мене примудрилися записати в розряд гламурних:) я плакаль :)
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
DerEiner    08.06.2007, 17:58
Оценка:  0
DerEiner
Бачу, час пройшов непогано
Verbena    08.06.2007, 17:58
Оценка:  0
Verbena
добре. "виїзне засідання контори" пройшло нормально. давно вже на стільки часу кудись не вибиралася :)
Реклама
Реклама