Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Тролейбус 19-го маршруту.

9 июня´07 17:26 Просмотров: 721 Комментариев: 8
Нещодавно познайомилась з хлопцем.
Просто так, у тролейбусі - люблю заводити "одноразових" друзів.
Все як завжди, до сміху легко, як всунь-висунь:
- Привіт, давай знайомитись. Все одно більш нема чого робити.
Це в мене отакий собі "винахід" чим зайняти себе коли в плеєрі сіли батарейки, а книга у тремтячому транспорті визиває лише круговерт у голові та бажання проблюватись.
Так ось..
Їхала я тоді у 19-му тролейбусі - прикортіло дурепі покататися у розпеченій душогубці. Місць було дофіга, тому я ще трохи пороздивлялася пітні тіла - а вже потім бахнулася поруч з "наріком". Це я так його для себе охрестила.
Той хлопець одразу мені сподобався. Блідий мов упир, злохмачене волосся, стирчить з поюзаного черепу во всі боки, немов солома із стріх, під впалими очима сині, невиспані круги.. - коротше "кадр" що треба.
Почала допитуватись, чого він так "заліпає". Пояснив.
- Пиздець мені, - каже, - осьо мені вже 20 років, а досі спати спокійно не можу. З дитинства, регулярно як місячне у невинної дівчини, бачу один і той самий сон: стою я як придурок на рельсах, чую зворотній відлік - "Десять, дев*ять, вісім, сім...." і бачу як на мене мчить величезний потяг. І завжди жах такий охоплює, що вже не раз у ліжко сцяв, і прокинутись не можу - тільки тоді очі відкриваю, коли ця залізяка мене починає перерубувати навпіл.
- Ого, - відповідаю, - а чого так?.. Ти б не ліжко хєрив стіко часу, а сходив би до лікаря, таблеток похавав.
Хлопець аж посірів. Спочатку здалося, що він мене зараз гепне своїм висохшим кулачиною прямо в лоба, але ні - лише зітхнув і почав розповідати далі.
- Ох, дівчино, знаю я чому все це відбувається. Ти, дурненька, все одно не повіриш, та хоч послухай. Коротше, прабабка моя чаклункою була. Ні, це я не лапшу вішаю - дійсно чаклунка. Серед оцих усіх найобників "снимаю сглаз, вешаю на уши" є справжні люди, одарені неземною силою. Але одні цю силу витрачають на добрі справи, а інші гноблять чорними думками та з сатаною навпіл своє вміння ділять.
Чаклунам як після смерті живеться - без дупля, та є в житті така хрєнь - батьки насерять, а діти потім за них лайно розгрібають. Оце і мені дісталася така радість. Бабуня моя померла рано, мати з*їхала з глузду, а я отако розгрібаю. Через сни дурнуваті. Мало мені було проблем на свою голову - пішов до інших чаклунів, щоб вилікували. От придурок!! - в серцях зітхає, - так воно, звісно, все і вишло. Замість того щоб спокійно спати, ще частіше сни почали навідуватися. До лікарів ходив - приписали заспокійливе якесь заморське. Скільки я на ті лікі грошей вбахав - ти навіть не уявляєш. Але теж не допомогло. Оце вже не знаю, що і робити... чи то піти повіситися, чи то далі намагатися звикнути до свого гнідського життя... От ти б що зробила?..
Я витерла слюні, що зтікали з розкритого рота, пошкрябала потилицю, глянула у вікно - як раз тролейбус зробив коло, наступна зупинка моя - і мовила:
- Знаєш.. Не розумію, чому ти сам ще до цього не додумався - та я б на твоєму місці пішла би у церкву, поставила свічку за упокій тієї прабабці і від душі помолилася небу. Якщо з тобою грає чорт - то кликай на поміч Бога. Сам на сам ти ніколи його не здолаєш. Оце таке від мене тобі прощальне слово.

Сказала - і вистрибнула з тролейбусу...

Історія реальна, деякі доповнення від автора можна вважати спецефектами.
Пожаловаться
Комментариев (8)
Отсортировать по дате Вниз
Ф_У_Н_Т_И_К    11.06.2007, 11:07
Оценка:  0
Ф_У_Н_Т_И_К
Ты начала верить в Бога,дьявола?
Это что-то новенькое однако.
Ищущий  (аноним)  10.06.2007, 00:58
Оценка:  0
Ищущий
так)) ти маєш рацію))
Ищущий  (аноним)  10.06.2007, 00:49
Оценка:  0
Ищущий
так.. ти маєш рацію) я не дуже часто знайомлюся з людьми)

і кожна людина - це невідкрита книга... але... чи варто їх розкривати? добре, якщо можеш допомогти... а якщо ні?
Марухин    10.06.2007, 00:49
Оценка:  0
Марухин
почитай - та поверни назад у бібліотеку)
іноді допомога криється уже у тому, що ти відкрив книгу та розліпив старі сторінки, вчитуючись у розповіді)))
Ищущий  (аноним)  09.06.2007, 22:12
Оценка:  0
Ищущий
не ображайся, будьласка, на мій коментар.. просто, то ти знайомишся з кишеньковим крадієм... то з онуком чаклунки...

я, власне, хотів сказати тільки це :01:
Марухин    09.06.2007, 22:12
Оценка:  0
Марухин
:)))

ти часто знайомишся з людьми?.. напевне не дуже)
навколо нас тисячі закритих книг. книг, в яких сховані неймовірні історії, страшні загадки, жахливі події...
ці книги достатньо легко прочитати - аби було бажання) треба лише відкрити їх казковими словами: "привіт. давай знайомитися")))
Ищущий  (аноним)  09.06.2007, 22:08
Оценка:  0
Ищущий
щастить тобі на таких знайомих! :02:

Знаєш.. Не розумію, чому ти сам ще до цього не додумався - та я б на твоєму місці пішла би у церкву, поставила свічку за упокій тієї прабабці і від душі помолилася небу. (с)

НЕ ВІРЮ!!! ти ж не віриш у Бога! :01:

чи принаймні, не вірила раніше...
Марухин    09.06.2007, 22:08
Оценка:  0
Марухин
так, я не вірю у Бога)
але це зовсім не означає, що я повинна переконувати у своїх домислах інших.
я не випадково сказала "домислах". правди не знає ніхто - навіть ті навіжені, що все життя віддають золотим хрестам і відбиваним колінами поклонам.

хлопцю потрібна віра. віра в те, що все зміниться на краще. найліпший спосіб повірити у зміни - повірити у себе. найлегший спосіб повірити у себе - повірити в те, що тобі щось допоможе. найкраще "щось" для багатьох - це Бог.
Реклама
Реклама