Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ВаЖкО...

9 июня´07 20:35 Просмотров: 378 Комментариев: 2
фаКкК..мені зараз так погано,так..навіть не знаю,що це за відчуття..мені хочеться плакати просто так..просто так..нічого такого важкого не сталось,просто..просто мені погано,можливо через те,що відчуваю знову цю самотність,сьогодні переконалась,що одним людям взагалі насрати на мене,мали вони мене ..в ...еХхХ,хіба я це заслужила?чому люди так огидно до мене відносяться,а люди,які хоч трішечки мене люблять так далеко..не знаю,для чого я все це пишу..і так ніхто не читає,але після того легше,краще я буду писати сама для себе,замість просто розриватись від цього бруду,тримаючи його в собі..не можу більше тримати в собі..мені важко..мені зараз так обідно..дуже..через це паскудне ставлення до мене..навіщо ви це робите..? я людина..я теж відчуваю..я теж дихаю..я жива..поки що...*знову сльози!*
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
milkymist    09.06.2007, 22:29
Оценка:  0
milkymist
фак. хто ж з тобою так вчиняє?!..
сцуки, піду всіх повбиваю!! :91:
так не чесн.я тебе так розумію.....
а щоденник по суті ніхто й не повинен читати.. тож душа.... в реалі ми ж не даємо усім почитати.....тільки от в інеті всі один одного читаю..виходить то вже не щоденник.-)
CinnaMon    09.06.2007, 22:29
Оценка:  0
CinnaMon
тА лЮдИ..тАк вЧинЯютЬ..тіЛьки не рОзУміЮ..чИм я тАкЕ зАслужИла..ДякУю тОбі..)))пО суТІ,тИ праВа..цЕ не щОденнИк вИхОдитЬ..а пРостО місцЕ,дЕ ти вилИваєш те,щО хОчеШ пЕредатИ люДЯм..нАпевнО так)
Реклама
Реклама